Jak vybrat paní na hlídání dětí?

Potřebujete někoho, kdo se čas od času postará o vaše děti? Za to se nemusíte stydět, v dnešní době jsou paní na hlídání velmi žádané. Využijete je v době, kdy vaše děti onemocní a vy budete muset zůstat v práci. Pomocnice je zároveň může vyzvedávat ze školky či školy nebo je odpoledne vhodit je do kroužků. Situací, kdy je hlídání dětí neocenitelné, bychom vyjmenovali mnohem více. Zaměříme se však na to, jak vybrat schopného člověka, kterému budete důvěřovat. Dodržíte-li následující kritéria, určitě nešlápnete vedle!

Potřebujete „pouze“ chůvu?

Ještě předtím, než začnete se samotným hledáním, si upřesněte požadavky. Hledáte někoho, kdo si hlídáním dětí přivydělává, nebo profesionálku? A měla by dotyčná pouze dohlížet na děti, anebo se zároveň postarat o úklid domácnosti, vaření a další související činnosti? Možností je nespočet, a proto je důležité, abyste své představy konkretizovali.

Kde hledat schopné chůvy?

Máte-li ve svém okolí někoho, kdo službu hlídání dětí využívá, zeptejte se dotyčné osoby, jak je s chůvou spokojený. V opačném případě vám nezbude, než věnovat chvilku času hledání na internetu. Agentur, které zajišťují hlídání dětí Praha, ve velmi mnoho. Zajímejte se o reference a kvalifikaci! Spoustu dalších tipů najdete v tomto článku. hlidani-deti

Co by měla nabídnout kvalitní agentura?

Potřebujete chůvu, která pohlídá dětí v cizím jazyce? Někoho, kdo si zakládá na osobním přístupu a bude plně respektovat požadavky vaší rodiny? Přesně takové hlídání dětí nabízí Agentura Slunečnice, která funguje již patnáctým rokem. Všechny chůvy prochází důkladným výběrovým řízením, jehož součástí je i složení psychologických testů.

Chcete si chůvu bezplatně vyzkoušet?

Zmíněná Agentura Slunečnice nabízí dva dny hlídání dítěte na zkoušku zcela zdarma. Dostanete tak možnost blíže poznat člověka, kterému svěříte to nejcennější. Chcete-li se o hlídání dětí dozvědět další informace, pokračujte na www.agslunencice.cz.

Publikováno: 22. 10. 2015

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: jak vybrat chůvu na hlídání dětí