Do wellness i s dětmi? No jasně!

Rodina s dětmi nemusí trávit dovolenou jen v kempech nebo vybraných hotelích. Odpočinout si ve wellness můžete všichni.

Děti znamenají o trochu víc starostí, ale neměly by být omezením při výběru dovolené. Chcete si užít wellness, ale nemá vám kdo děti pohlídat? Nevadí, vyrazte jako rodina a užijte si společný víkend nebo delší dovolenou a zkombinujte masáže s procházkami a poznáváním okolí. Masáž nebo některou z relaxačních procedur si mohou dopřát i děti, některé z nich jsou právě pro ně určené. Využít můžete i nabídky animačních programů nebo dětských heren, zatímco si vychutnáte masáž a dobrou kávu. A když bude potřeba, můžete se při hlídání dětí vystřídat a najít si tak chvíli času i jen sami pro sebe. Pobyty pro rodiny s dětmi jsou navíc často výhodné, děti mají třeba ubytování zdarma, dostanou vstupenku na některou z turistických atrakcí nebo výraznou slevu.

O zábavu nebude složité se postarat, můžete podnikat výlety do okolí pěšky nebo na kolech, navštívit zoo či některý ze známých hradů a něco nového zjistit na naučných stezkách. Za odměnu se pak zastavit na zmrzlinu, večer si pak dopřát něco dobrého k jídlu a den zakončit třeba v bazénu. Každý den si tak můžete užít přesně podle svých představ a naplánovat si program tak, aby si každý přišel na své. Odpočinout si od všedních starostí můžete ale i ve dvou, třeba když děti ještě nemáte nebo jsou zrovna na prázdninách u babičky. Wellness pro dva je skvělý způsob, jak mít čas jen sami pro sebe, nechat o sebe pečovat na masážích a při procedurách, zajít si na romantickou večeři i jen tak spolu na procházku a věnovat se jeden druhému.

S dětmi nebo jen sami ve dvou na wellness načerpáte novou energii, užijete si volno a odpočinete od každodenního stresu a povinností. I prodloužený víkend pomůže zbavit se stresu a únavy.

Publikováno: 10. 05. 2021

Kategorie: Zdraví | Wellness a krása

Autor: Adam