Poznejte výhody kožené sedací soupravy na vlastní kůži

Sedací souprava je (nebo by alespoň měla být) dominantou a středobodem každého obývacího pokoje. Máte to taky tak, nebo vaše stávající sedačka dosluhuje a je nejvyšší čas na výměnu? Udělejte sobě i zbytku rodiny radost a vyberte nábytek, který bude reprezentovat váš vytříbený vkus a zároveň vám poskytne komfortní posezení. Pokud si s výběrem sedačky nevíte rady, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Prozradíme vám, kde seženete ty nejlepší kousky!

Proč zvolit koženou sedačku?

Sedací soupravu sice seženete za pár korun, ale nechcete-li za nějaký čas opět řešit to samé, nebojte se investovat. Vydáte-li se cestou kvality, budete mít vystaráno i na několik desítek let dopředu. Tedy v případě kožené sedací soupravy rozhodně. Kůže je synonymem pro luxus a na rozdíl od ostatních materiálů velmi dlouho vydrží jako nová. Údržba je jednoduchá a máte-li doma děti, neměla byste váhat. Odstranění nečistot z kůže je mnohem snadnější než čištění látky. Kristyna Možná vás napadlo, že v rámci úspory sáhnete po umělé kůži. Ta se však svými vlastnostmi přírodní kůži v žádném případě nevyrovná. Posezení na eko kůži není ani zdaleka tak příjemné (je chladnější a během teplých měsíců se na ni budete potit) a životnost je mnohem nižší. Pravé kůži se zkrátka umělé napodobeniny nevyrovnají. Další obrovskou výhodou kožených sedaček je jejich variabilita. Vyrábí se v mnoha typových i designových variantách a je jen na vás, zda zabrousíte mezi rohové nebo rozkládací sedací soupravy. Na své si přijde opravdu každý a nezáleží na tom, jestli se vaše domácnost nese v duchu moderny, nebo retra.

Nejkrásnější modely z Itálie

Krásné sedačky najdete u specializovaného prodejce na www.isedacky.cz. Nábytek pochází z Mekky designu – Itálie – a vyšší cenu plně kompenzuje krásným vzhledem a kvalitou. Sedací soupravy jsou vyrobeny z nejlepšího masivního dřeva (dub, buk a smrk) a k mání v několika barevných kombinací (černá, bílá, červená, zelená). Nebudete-li si vědět rady s výběrem konkrétního modelu, prodejce vám rád poradí. Nám se italské rozkládací a rohové sedací soupravy zamlouvají a pokud jste na tom podobně, není co řešit :-) Hamilton