Proč se mačkat na koupališti, když můžete mít doma vlastní bazén. Třeba i na splátky!

Léto je na spadnutí a i vy se pravděpodobně nemůžete dočkat pohodových dní plných relaxace na sluníčku a koupaní. To přece k horkým letním měsícům neodmyslitelně patří a chcete-li si pobyt opravdu užít, měli byste zvážit koupi vlastního bazénu. Není nic praktičtějšího, než vlastní koupaliště přímo před domem a to zejména v tehdy, máte-li malé děti. Uhlídat je na přeplněných koupalištích je nadlidský úkol a koupání v přírodě přináší jiná úskalí. Voda v přehradách je plná sinic a bakterií, které způsobují nepříjemné zdravotní komplikace. Vlastní bazén tak vyhrává na celé čáře.

Nedostupný artikl pro vyvolené? Už dávno ne!

Zahradní bazény už dávno nepatří mezi nedostupné artikly či dokonce něco, co bychom považovali za luxus. Menší nadzemní bazény nestojí víc než týdenní dovolená u moře a jde o investici, která vám bude dělat radost několik let. Chcete-li si v bazénu i zaplavat, budete muset sáhnout do kapsy hlouběji. Pokud si větší investici nemůžete dovolit, ale nechcete se o vodní hrátky připravit, využijte možnost financování na splátky. Jedním z výrobců, kteří tuto alternativu umožňují, je společnost Albixon. Úzce spolupracuje s UniCredit Bank, která je zárukou výhodných podmínek. Vraťme se však zpět k bazénům samotným. Společnost Albixon bazény vyrábí dvacet let a jej nabídka zahrnuje zmíněné nadzemní varianty, ale také foliové, samonosné, laminátové a přelivové bazény a to i v netradičních tvarech.

Praktické zastřešení prodlouží koupací sezónu a ochrání vaše děti

Rozhodnete-li se pro nový bazén, zvažte, zda by nebylo vhodné ho zastřešit. Zastřešení bazénů je výhodné hned z několika důvodů. Chrání vodu před nečistotami a není proto nutné neustále čistit prostřednictvím drahé bazénové chemie. Voda se v zastřeném bazénu ochlazuje mnohem pomaleji a koupací sezóna se protáhne i o dva měsíce. Dalším argumentem je bezpečí vašich dětí a domácích mazlíčků – zastřešení zaručí, že nespadnou do vody, když budou na zahradě bez dozoru.

Publikováno: 14. 06. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: Albixon | bazény | bazény Albixon | zastřešení bazénů