Nevíte si rady s výběrem kojící podprsenky? Poradíme vám, jak na to!

Nezáleží na tom, jestli jste těhotenství plánovala, nebo to přišlo ráz na ráz. Na těhotenském testu se objevily dvě čárky a vy musíte jednat! Co na tom, že do narození miminka zbývá „dlouhých“ devět měsíců (nenechte se zmást, bude to nejdelších a zároveň nejkratších devět měsíců ve vašem životě :-)), budete muset nakoupit výbavičku, zařídit dětský pokojíček, vybrat jméno a postarat se o spoustu dalších více či méně podstatných záležitostí. V neposlední řadě nesmíte zapomenout na sebe. Počítejte s tím, že se vaše tělo změní k nepoznání a budete muset obměnit gardéróbu. Obměnou šatníku však nemáme na mysli jen těhotenské kalhoty, ale především těhotenskou nebo kojící podprsenku. Nemáte-li s nakupováním těhotenského prádla žádné zkušenosti, řiďte se našimi praktickými tipy!

Jak vypadá ideální kojící podprsenka?

Kojící podprsenka by měla být ušita ze 100 % bavlny, ale přesto dostatečně pružná – během těhotenství se prsa zvětšují a v případě kvalitního modelu, který je dostatečně elastický, nebudete muset opakovat nákup. Košíčky by měly být odepínací, což vám výrazně usnadní kojení – nebudete muset rozepínat nebo dokonce sundávat celou podprsenku. Těhotenské podprsenka musí být dostatečně vyztužená, ramínka široká a zapínání vzadu. Vybírejte modely bez kostic – ty by vás mohly nepříjemně tlačit. Budete-li podprsenku kupovat v e-shopu, ujistěte se, že vám prodejce umožní případnou výměnu. Podprsenka vám musí perfektně sedět!

Další praktické rady, díky kterým se vám podaří vybrat správnou kojící podprsenku

Ať už si vyberete podprsenku, kterou budete nosit během těhotenství nebo i kojení, vždy volte volnější košíčky. Nezapomeňte, že v nich během kojení budete nosit také tampony proti prosáknutí a i ty se musí do košíčku vlézt. A na závěr to nejdůležitější – podprsenku noste i v noci. Prsa, ve kterých se tvoří mateřské mléko, jsou těžká a nošením podprsenky zůstanou v původním tvaru. A abychom vám dokázali, že i v těhotenské podprsence můžete být sexy, odkážeme vás na specializovaného prodejce, který nabízí kvalitní těhotenské a kojící podprsenky s atraktivním designem. Zda sáhnete po bílé, černé, červené, růžové nebo tělové, je jen na vás. V e-shopu www.kojici-podpresenky.com najdete také těhotenské kalhoty, těhotenské pásy a další prádlo, které by v šatníku těhulky nemělo chybět.