Neodolatelné slevy, díky kterým ušetříte tisíce korun

Máte dlouhou chvíli a doma vás to nebaví? Tak proč si nevyrazit na víkend na hory? Jen si to představte – vy, váš partner(ka), malebné prostředí hor a navrch vířivka přímo v hotelové wellness zóně... Nemůžete si to dovolit, protože se blíží Vánoce? Ale no tak, skutečně jste ještě neokusili kouzlo slevových voucherů? Pokud jste zaspali dobu, stále máte šanci vše „napravit“. Prozradíme vám, kde najdete tisíce slev. A nejen na pobyty!

Kdo šetří, má za tři. Vy můžete mít i za deset!

Ať už je vašim cílem levný víkendový pobyt nebo třeba nákup zboží, nepodceňujte sílu slevových portálů. Právě na nich se to totiž jen hemží atraktivními slevami, které se pohybují řádově v desítkách procent. Můžete ušetřit stovky, tisíce a ve finále i desítky tisíc korun. Stačí si zakoupit tzv. voucher a poté ho uplatit při nákupu.

Nezdržujte se hledáním a sledujte agregátor

Na jednotlivých slevových portálech na vás čekají desítky zajímavých nabídek. Pravděpodobně ale strávíte spoustu času hledáním té prvé a budete nuceni brouzdat mezi různými weby. V žádném případě vás ale nechceme od slevy odradit. Naopak vám prozradíme, jak „vychytat“ tu nejlepší slevovou akci bez nutnosti neustálého překlikávání mezi portály. Vyťukejte na adresní řádek www.vouchery.cz a je to!

Jak „to“ funguje?

Vouchery.cz je slevový agregátor, na kterém nenajdete desítky, ale rovnou tisíce slev. Agregátor monitoruje slevové akce všech menších i větších portálů a vy je díky tomu můžete sledovat na jednom místě. Stačí si vybrat kategorii, případně lokalitu nebo firmu a je to. A až si vyberete, stačí jedeno kliknutí a dostanete se na cílový slevový portál.

Na čem můžete ušetřit?

V podstatě na všem. Velmi zajímavé jsou slevomat pobyty pro dva, kde se slevy pohybují řádově v desítkách procent. Chcete-li si dopřát pohodovou podzimní dovolenou s partnerem a dětmi v luxusním prostředí čtyřhvězdičkového hotelu, máte šanci. Neméně atraktivní jsou slevy na wellness a relaxaci. Co takhle partnerská masáž, permanentka do vyhlášeného solária nebo třeba kompletní ošetření pleti s využitím ultrazvukové špachtle a galvanického přístroje? Za zmínku však stojí také slevy na zboží všeho druhu. Proč si nedopřát novou elegantní koženou peněženku nebo stylové fotoplátno z vlastních rodinných fotografií? Nezapomeňte však na to, že je nabídka časově omezená a slevy se postupně obměňují. Nechcete-li přijít o ty nejlepší akce, přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první. Agregátor kumuluje slevy všeho druhu a ať už toužíte po neodolatelné ceně za ubytování nebo chcete ušetřit na zboží, určitě si přijdete na své. Tip: Na agregátoru Vouchery.cz nepřehlédněte ani sekci „akční letáky“, přes kterou se dostanete do online katalogu všech akčních letáků oblíbených supermarketů.

Publikováno: 13. 11. 2014

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: hromadné slevy | slevy na pobyty pro dva