Barevné kontaktní čočky změní váš vzhled

Barevné kontaktní čočky slouží především ke změně barvy očí, navíc jsou k dostání i varianty bez dioptrií. Současný trh je poměrně rozmanitý a vybrat si můžete z nepřeberného množství odstínů, přičemž některé kontaktní čočky jsou extrémně výrazné, a tím pádem jsou vhodné spíše na maškarní či halloweenský večírek. Většina barevných kontaktních čoček je navržena tak, aby napodobovala přirozený vzhled barevné části oka, tedy takzvané duhovky. Střed ležící nad zornicí je ale čirý, abyste dobře viděli. Kontaktní čočky barevné jsou k dostání v mnoha provedeních.

Druhy barevných kontaktních čoček

V první řadě si ujasněte, jak výrazné změny plánujete dosáhnout. Pokud chcete jen podtrhnout svou současnou barvu, sáhněte po zvýrazňujících tónech. Barevná část je částečně průhledná, protože jen podtrhne přirozenou barvu vašich očí. Stejně tak existují ještě neprůhledné kontaktní čočky, s nimiž zcela změníte barvu očí, třeba z hnědých na modrou a podobně. Jestliže máte tmavé oči, zkuste na pár dnů, jak byste vypadali s modrými i zelenými. Vzhledem k tomu, že je k dispozici široká paleta barev (oříšková, zelená, modrá, fialová, ametystová, hnědá, šedá a podobně), můžete měnit svůj vzhled každou chvíli.

Kontaktní čočky na maškarní

Zapomenout nesmíme ani na specifickou kategorii takzvaných „crazy“ kontaktních čoček, s nimiž dosáhnete zajímavých efektů. Vypadat tak můžete třeba jako zombie, proměníte se i v mimozemšťana, případně upíra. Jestliže hledáte internetový obchod, odkud si můžete kontaktní čočky objednat, podívejte se do nabídky e-shopu Top Crazy. Produkty jsou rozdělené do několika skupin – barevné, mini sclera, crazy & halloween a sclera. Dokoupit si můžete také ještě příslušenství pro kontaktní čočky, případně rovnou objednat dioptrické kontaktní čočky.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam