Kožené kotníkové boty: Navrhněte si vlastní!

Váš botník zeje prázdnotou a zoufale volá po novém kousku? Kvalitní, odolná a dobře vypadající obuv je základ. Dopřejte svým chodidlům komfortní botky, které je ochrání doslova na každém kroku. Ale po jakém materiálu a modelu sáhnout? Možností je nespočet, ale když se rozhodnete pro kožené kotníkové boty, rozhodně neuděláte chybu. Prozradíme vám, kde vám je vyrobí na míru v libovolné barevné kombinaci!

Zahrajte si na módní návrhářku

Nikdy vás to nelákalo k vlastním návrhům? Prodejce Botovník dává zákazníkům šanci, aby se alespoň na chvíli vžili do role módního designéra. V intuitivním editoru si navrhnete vlastní dámské kožené kotníkové boty v barevné kombinaci odpovídající vašemu vkusu. K mání jsou také další typy obuvi – nízká a tenisková. Jedná se o velmi pohodlnou a vysoce kvalitní obuv, jejíž design odpovídá současným módním trendům. Celkový dojem umocňuje možnost návrhu vlastní barevné kombinace – v editoru si vytvoříte botičky, které na ulici na nikom jiném neuvidíte. Botovník nabízí dámské, ale i pánské kožené kotníkové boty ve všech standardních velikostech (od 33 po 48) a ve třech šířkových skupinách. Na své si však přijdou také zájemci o obuv atypických rozměrů. Stačí, když do poznámky v objednávkovém formuláři doplníte potřební informace. Anebo zavoláte na horkou linku zákaznické podpory.

Kotníkové boty na míru nejsou drahé

Kožené kotníkové boty na míru nepatří k nejlevnějším artiklům, ale na Botovníku si je vytvoříte za velmi příjemnou cenu (až o polovinu levnější než u ostatních prodejců). Momentálně navíc v e-shopu probíhá slevová akce. Zadáte-li speciální kód (najdete ho na webu), ušetříte 300 Kč. Tak na co ještě čekáte? Navrhněte si krásné kožené boty, které budete ráda nosit téměř po celý rok. Dejte nám vědět, jak se vám líbí!

Publikováno: 01. 06. 2017

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: kožené kotníkové boty na míru