Mayoral: Španělská značka oblečení pro děti snoubí kvalitu a trendy design

Milujete módu a bedlivě sledujete nejnovější trendy? V tom případě vám jistě záleží i na tom, jak se oblékají vaše děti. A protože i dětské oblečení prochází neustálým vývojem, máme pro vás perfektní tip. Slyšela jste již o španělské značce Mayoral? Pokud vám přítomnost známého brandu unikla, napravte to! Tradiční výrobce se na trhu poprvé objevil před více než 70 lety a v současné době prodává oblečení pro děti v desítkách zemí napříč celým světem. Proč byste měli v šatníku svých dětí udělat místo právě po tuto značku?

Investice do kvalitního oblečení nepřijde nazmar

Děti rychle rostou. Tento častý argument zviklá nejednoho rodiče, který se chystá investovat do dražšího oblečení. Na druhou stranu jde o investici do kvalitních a zdravotně nezávadných materiálů. V případě značky Mayoral jde navíc i o úžasný design. Ceny přitom nejsou tak závratné, aby je váš rozpočet neustál. Vaše děti si zaslouží pohodlný a perfektně padnoucí outfit, ve kterém se budou cítit skvěle!

Co je dobré vědět o Mayoral?

Dětské oblečení Mayoral vybočuje z řady průměrnosti. Španělský výrobce klade důraz na kvalitní zpracování a pečlivě zvolené materiály. Zároveň bedlivě sleduje trendy a nové kolekce dává na starost desítkám špičkových módních návrhářů. V nabídce najdete veškeré kojenecké oblečení i věci pro starší děti, a to až do 18-ti let. Takže ať už máte spadeno no pyžámka, tepláčky, kalhoty, bundy, mikiny nebo doplňky, rozhodně neodejdete s prázdnou. Horkou novinkou je nová zimní kolekce 2015/2016, která čítá zbrusu nové modely bundiček, vest, svetrů a dalších kousků, které zaručeně zahřejí a úžasně vypadají!

Nakupujte z pohodlí domova

Dětské oblečení Mayoral seženete na tisících prodejních místech. U nás například v kamenné prodejně Chica&Chico v OC Letňany. Můžete však nakupovat i komfortněji, pěkně z pohodlí domova na www.mayoralshop.cz. Aktuálně probíhá výprodej letního oblečení. Slevám ve výši 30 % neodoláte!

Publikováno: 23. 11. 2015

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: dětské oblečení mayoral | mayoral