Letní bytový textil voní dovolenou

Bytový textil by se měl přizpůsobovat roční době. Měníme jej přes vánoční a velikonoční svátky, avšak v létě? Zkuste s tím začít. Prodloužíte si zážitky z letní dovolené a léto si ještě více užijete.

Běžný ručník k vodě? To je skoro faux pas. Pořiďte si stylovou osušku

Čas dovolených je v plném proudu. Má každý člen vaší rodiny svoji plážovou osušku? Běžný ručník rozhodně nestačí. Nemá dostatečnou velikost a ani ten správný styl. Pořiďte si na dovolenou a k vodě krásné letní plážové osušky od Dante. S ještěrkou, želvou, delfínem či mořským koníkem. Mají rozměr až 100×160 cm. Hitem jsou rovněž plážové osušky se sportovními motivy a s antibakteriální úpravou. Koupit si je lze i v rozměru vhodném jako ručník. Nabízené velikosti jsou 50×100 cm a 70×140 cm.

Letní bytový textil s vůní levandule

Milujete Provence a vůni levandule? Nechte ji přijít i do svých domovů. Ideálně pomocí domácího textilu. Nejvhodnější jsou ozdobné povlaky na polštáře s výšivkou levandule. V létě je budete milovat, ale o vánočních svátcích je snadno vyměníte zase za jiné, které patří k tomuto období. Avšak levandule a motivy typické pro Provence dokážou zdobit i záclony, závěsy, ubrusy, kuchyňské utěrky i zástěrky.

Letní povlečení pro zdravý spánek

Letošní horka k našemu zdravému spánku příliš nepřispívají. Pro léto je nutné si pořídit lehčí přikrývky, ale i vhodnější povlečení. Ideální je bavlna, která umí sát pot. Hladké provedení povlečení působí chladivě. Vyhněte se tentokrát hřejivému flanelu. Letní atmosféru ložnici dodáte motivy drobných květinek, dalšími květinovými vzory, puntíky, ale i kárem. Obecně platí, že světlejší povlečení na nás působí chladivějším dojmem.

Bytový textil od Dante

Společnost Dante.cz již přes 20 let prodává kvalitní bytový textil. České domácnosti si díky nabídce Dante zkrášlily svá okna, ložnice, kuchyně i koupelny. Firma nabízí hotový bytový textil, ale i metrový textil. Speciální kategorii nabídky tvoří bytový textil pro děti. Další je pak B2B nabídka pro hotely.

Publikováno: 28. 07. 2019

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam