Pro nekrásnější nevěstu

Svatba je vrcholným okamžikem života každé ženy. Ať už si to připustíme nebo ne, na svůj velký den se děvčata těší od dětství. Od mateřské školky si hrají na nevěsty a v době puberty již přemýšlejí nad svým ženichem. Jaký bude? Prožijí spolu lásku až za hrob? Patříte k těm, co už také slyší v dáli svatební zvony znít? Pak pojďte s námi na chvíli snít. K nevěstě patří nejen bílé šaty s vlečkou, závoj a kytice květů, ale rovněž i svatební šperky. Velký důraz se klade zejména na náušnice, které dodají nevěstě stylovost a umocní výsledný dojem. Ideální volbou pro nevěsty bez závoje jsou zlaté visací náušnice, které umí dokonale zvýraznit štíhlý krk a vizuálně prodloužit siluetu nevěsty.

Perly (ne-) nosí smůlu

V případě, že se žena rozhodne pro užití závoje, měla by její volba padnout na zcela jiný druh. Visací náušnice by pod stylovou parádou zanikly, proto je lepší sáhnout třeba po náušnicích z bílého zlata s drahými kameny. Přestože pověra říká, že by to neměly být perly, protože nosí smůlu, můžeme garantovat, že se jedná o mystifikaci. Nevěsty v náušnicích s perličkou naopak dostávají tu správnou „jiskru“ a stávají se velmi svůdnými.

Sázka na jistotu: drahý kámen

Chybu ve volbě nevěsta neudělá ani s náušnicemi s drahými kameny. Perla, rubín, zirkon, akvamarín, smaragd, safír, opál nebo ametyst přitáhnou pozornost a nevěsta bude přímo „k sežrání“. Aby žena dobře zvolila, je vhodné vybírat s předstihem a neunáhlit se. Náušnice by se měly hodit ke střihu šatů, fazóně vlasů, barvě očí, tónu výzdoby nebo druhu kytice. Dobře vybrat, znamená být sladěná do posledního detailu. Nebývá žádnou výjimkou, když se v podobném duchu ozdobí i svědkyně nebo družička. Nevěstu by sice neměly přímo kopírovat, mohou se ale k trendu ušních šperků alespoň přiblížit.

Publikováno: 06. 05. 2020

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam