Oblečte své miminko do zdravotně nezávadného oblečení, které má styl!

Blíží se termín vašeho porodu a ještě nemáte kompletní výbavičku? Nebo se vám nový přírůstek do rodiny narodil do teplého letního počasí a čeká vás výměna vzdušných bodyček a triček s krátkým rukávem za něco teplejšího? Ať tak, či onak, udělejte si s námi krátkou prohlídku internetového obchodu s kvalitním dětským oblečením, které na ostatních dětech neuvidíte. I vaše dítko má přece právo na stylové hadříky s originálním designem, které mu poskytnou odpovídající komfort. E-shop Těhotné.cz nabízí zboží ze zdravotně nezávadných materiálů, které bylo vyrobeno v EU.

Kojenecké oblečení se značkou A'cucu se vyznačuje nejvyšší jakostí. Je vyrobeno ze 100 % bavlny (tzv. Queens Cotton), který vyrábí jedna z nejlepších světových přádelen KSP Kulmbacher Spinnerei GmbH. Značkové oblečení pro kojence je vhodné především pro alergiky a na místech, kde dochází k tření nejsou všité cedulky ani etikety. Patentky od firmy Prym neobsahují nikl a nedráždí citlivou dětskou pokožku.

Kojenecké body ani ostatní zboží přitom není ani navzdory své kvalitě příliš drahé a na své si tak přijdou i maminky, které se během rodičovské dovolené potýkají s nižším příjmem. Za pozornost stojí také sladěné kojenecké výbavičky s roztomilými motivy pro kluky i holčičky. V nabídce nechybí neutrální bílá, ale ani výrazné barvy v podobě sytě žluté či vínové. Všechno zboží je skladem a budete ho mít doma co by dup. A abychom nezapomněli, na Těhotné.cz najdete i kompletní sortiment pohodlné těhotenské módy, která jde – stejně jako oblečení pro kojence – ruku v ruce s nejnovějšími trendy.

Kojenecké oblečení