Nemáte po ruce rádio ani televizi? Nalaďte si svou oblíbenou stanici na internetu!

Chcete si pustit svou oblíbenou rádiovou stanici nebo televizní kanál, ale nemáte rádio ani televizi po ruce? Nic není ztraceno, žijeme přece v době informačních technologií a jistě vás nepřekvapí, že k poslechu rádia a sledování televize už žádný ze zmiňovaných přístrojů potřebovat nebudete. Netušíte, kam tím míříme? Na internet, přece!

Ladíme rádio

Pokud jste internet doposud využívali pouze jako zdroj informací a komunikační nástroj, přehodnoťte svůj přístup a zpříjemněte si brouzdání na Facebooku poslechem rádia. Jak? Pusťte si rádio online! Je to jednoduché – většina velkých a spousta lokálních rádií totiž vysílá i na internetu a můžete si je kdykoliv a kdekoli naladit. Tedy pardon, nic ladit nemusíte, stanici spustíte jediným kliknutím na oficiálních webových stránkách. Seznam všech dostupných stanic najdete na portálu www.radia-online.eu, při čemž se můžete spolehnout na pravidelné aktualizace nových stanic. Na webu nechybí ani nejoblíbenější česká rádia jako je Evropa 2 nebo Rádio Impuls, ale také nejvýznamnější slovenská a jiná zahraniční rádia (např. BBC, Radio Capital London a další).

Ladíme televizi

A jak je to se zmíněnými televizními pořady? I televize se již před časem odhodlaly pro online vysílání, ale ve většina z nich pouze v omezené míře. Zatímco stanice České televize (ČT1, ČT2, ČT24 a ČT Sport), ale také oblíbená hudební stanice Óčko vysílají nonstop, ostatní televize daly k dispozici pouze některé pořady uložené v televizním archívu. Přesto v nich najdete spoustu zajímavých relací, které vám v běžném vysílání unikly a můžete si je kdykoliv pustit přes internet. Seznam TV online najdete na portálu www.tv-online.tv-on-line.cz a kromě českých stanic si opět můžete vybrat i ze slovenských a několika dalších zahraničních kanálů (mimo jiné také Eurosport nebo Sport 1). Ať už jste doma, v práci nebo na dovolené, vždy se můžete spolehnout, že budete mít rádia a televize po ruce...

Publikováno: 10. 09. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: rádio evropa 2 | rádio impuls | rádio online | seznam rádií | seznam televizních stanic | tv online