Hledání dokonalé kabelky je nekonečný příběh... Skutečně? My řešení známe!

Milujete módu a neodmítnete žádnou příležitost k tomu, abyste ulovila nový kousek do svého šatníku? Nemusíte se za to stydět, vaše diagnóza není příliš odlišná od drtivé většiny ženské populace. Ale jak jste na tom s kabelkami? Máte jich doma víc než pět? Nebo snad víc než deset? Ať už je počet kabelek ve vaší šatní skříni jakýkoliv, otázkou je, proč neustále prahnete po dalších kouscích a nespokojíte se s tím, co máte. Napadá nás jediné - ještě jste nenašla značku, která by vám vyhovovala a uspokojila vaše módní choutky na delší dobu. Je to tak?

Výběr kabelky není pouze o designu

Kabelka je nejlepší přítel každé ženy. Respektive by jím měla být, ovšem v praxi je to o něco složitější. Vybrat model, který poskytne dostatek prostoru pro všechny důležité věci a zároveň se vám bude líbit, není tak úplně snadné. Velmi často je výběr kabelky kompromisem mezi vzhledem a praktickou stránkou. Přitom se stačí zaměřit na správné značky a dopřát si alespoň jednu dokonalou kabelku.

Neplavte s proudem, odlište se

Není nic horšího, než když váš dobrý pocit z nového úlovku pokazí kamarádka, která má podobný vkus jako vy. Přítomnost dvou stejných či velmi podobných kabelek snižuje celkový dojem a vymaže vám úsměv z tváře. Aby se taková situace napříště neopakovala, musíte zalovit v jiných vodách. Skvělou volbou je například e-shop different.cz s bohatou nabídkou designových značek. Prodejce má v rukávu prvotřídní módní kousky, na které rozhodně nenatrefíte na každém internetovém rohu. Chcete konkrétní tip? Pro moderní ženy, které si zamilovaly vintage styl, jsou jako stvořené jedinečné kabelky Anekke. Španělská značka Anekke je na trhu již od roku 1974 a vyznačuje se nápaditým, něžným a uklidňujícím designem. Zda zvolíte crossbody, batůžek či jiný typ kabelky, je na vás. Za zmínku stojí také značka Santoro London, která cílí na podobnou skupinu zákaznic jako Anekke. Kabelky, ale také obaly na iPhone, peněženky a široké spektrum dalších produktů vás zaujmou jemnými až lehce infantilními potisky. Pravděpodobně se do nich zamilujete na první pohled.

Publikováno: 12. 05. 2018

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam

Tagy: designové kabelky | kabelky anekke | kabelky santoro london