Z Mimoňů budeme brzy všichni mimo

Šišatá žlutá stvoření ovládají svět a už se snad nenajde dětská hlavinka, která by tyhle legrační postavičky neznala. Dětská srdce volají : „Chceme je všude! Chceme s nimi trávit celý den, oblékáme se do nich, jíme s nimi, dokonce je i jíme!" A kdyby to bylo jen trochu možné, tak v jejich společnosti tráví celou noc... Výrobci se do dychtivosti po idolech neidentifikovatelného druhu zasekli ostrými drápky a plní výlohy zbožím všeho druhu. Náš zákazník, náš pán. A když je tím zákazníkem navíc roztomilé dítě toužící po usínání v náruči svého vysmátého filmového přítele, nelze odolat! Povlečení Mimoni se stalo hitem rychlostí světla a právem si zaslouží poklonu v oblasti kvality, protože ne všechno, co je reklamním trhákem, plní svůj účel ve všech směrech. Je příjemné na dotek, materiál je prodyšný a ač dětské fanoušky šišatého šílenství zajímá především potisk, nakonec určitě ocení i jeho hladkou, konejšivou náruč. Povlečení má skvěle řešené i zapínání na zip a jeho údržba je snadná. Takže šikovná maminka ráno vypere a večer už je ke spánku zase v pohotovosti. detske-povleceni-blaznivi-mimoni

Než přijde čas spát, po Mimoňsku žijeme

Každý pochopí, že z obyčejného koupání se může stát neobyčejné jen s osuškou Mimoni a přes to nejede vlak! Čím větší, tím lepší. Naštěstí i zde je nabídka shovívavá k dětské pokožce, materiál dobře saje, je hebký a co víc si přát, když je Mimoní?

Aby byl dětský svět kompletní

S Mimoněm se dá vyrazit i na pláž nebo na koupaliště. Může ale být dojem dokonalý, dokud naše ratolest neoblékne dětské pončo Mimoni? To sotva! Žlutý filmový kamarád ochrání kůži před slunečními paprsky, příjemně hřeje, osuší, a navíc je prostě mimořádně IN. Maminky, tety i babičky, mějme pro vábení Mimoňů absolutní pochopení. Jsou neškodní, je s nimi legrace, mají svůj vlastní svět a odvedou naše děti daleko od vlivů, které jsou pro jejich vývoj mnohem nebezpečnější než komická figurka s duší tak trochu nažluto.

Publikováno: 26. 09. 2016

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: dárky mimoni | dětské pončo mimoni | osuška mimoni | povlečení mimoni