Vybíráte novou postel? Tu ze dřeva si zamilujete vy i vaše děti!

Ložnice je místem, kde byste měla načerpat síly a zrelaxovat své unavené tělo. Péče o děti je vysilující, a proto byste měla mít postel, na které si vždy zaručeně odpočinete a připravíte se na další hodiny intenzivního rodičovství. Pokud vám ta stávající nevyhovuje, na nic nečekejte a pořiďte si novou. Ale jak se postavit k výběru, když je nabídka tak pestrá? Pro většinu lidí je jasnou volbou masiv. Postel ze dřeva neudělá ostudu v žádné ložnici. Hodí se do jakéhokoliv interiéru a nezklame ani ty nejnáročnější spáče. Masiv vypadá elegantně a působí luxusním dojmem. Zároveň je jako balzám na duši – přítomnost přírodního materiálu je velmi příjemná a navodí v ložnici jedinečnou atmosféru. Je sice o něco dražší než nábytek z lamina, ale zato mnohem kvalitnější. Nechcete-li zakrátko řešit stejný problém, pak nad investicí do dřevěné postele neváhejte.

Hlavní přednosti postele z masivu

Vaše stávající postel vrže a máte strach, že to samé bude dělat i ta nová ze dřeva? Pořídíte-li si kvalitní kousek, pak se nepříjemného vrzání nemusíte bát. Precizně odvedená práce garantuje pohodový a ničím nerušený spánek. A neměly by vadit ani pravidelné nájezdy vašich dětí, které si postel pletou s trampolínou. Zároveň není důvod k obavám z rychlého opotřebení. Dřevěná postel toho snese opravdu hodně a ne nadarmo se o ní říká, že je na celý život.

Ideální postele pro děti

K důležitým kritériím patří vliv na zdraví. Dřevěné postele jsou zdravotně nezávadné – vyrábí se bez rakovinotvorných látek, které se běžně používají při výrobě postelí z dřevotřísky. Takže žádné formaldehydy či jiné substance nevhodné pro citlivé osoby, alergiky a děti. Z výše uvedeného vyplývá, že dřevěnou postel můžete bez obav pořídit i dětem. Poohlédněte se po ní na www.dona-shop.cz. Prodejce nabízí široký sortiment kvalitního nábytku z masivu za skvělé ceny.

Publikováno: 03. 09. 2017

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: dřevěné postele | postele z masivu | postele ze dřeva