Chytré maminky nakupují v bazaru

Škola nebývá levnou záležitostí. Obzvláště začátek školního roku pro hodně rodičů znamená poměrně velkou díru do rozpočtu. Seznam všech nezbytností, jež jejich děti, ať již školou, ale i školkou povinné potřebují, nebývá krátký. A účet za ně dost vysoký. Přitom máte možnost je pořídit mnohem levněji. Je hodně maminek, které datum prvního září děsí a střádat na něj začínají již s předstihem. Náklady na školní potřeby pro jedno dítě se totiž mohou vyšplhat až ke třem tisícům korun, což není rozhodně málo. Obzvláště maminky více než dvou dětí se tak mnohdy dostávají do finanční tísně.

Nakupujte z druhé ruky

Dobrou zprávou je, že spousta kvalitních věcí se dnes dá pořídit z tzv. druhé ruky, tedy výrazně levněji, než na kolik by vás vyšly v kamenném obchodě. Zaměřte se na nějaký dobře zásobený internetový bazar a hned se dostanete do obrazu, co vše je na něm k mání. A za jaké ceny!

Nakupujte na biginzerce.cz

Jedním z největších z nich bezesporu je biginzerce.cz. Denně jej navštíví až 100 tisíc lidí a seženete na něm snad naprosto všechno. Nabídka je navíc přehledně rozdělena do jednotlivých kategorií, které maximálně zpřehledňují a usnadňují vyhledávání. Do vyhledávače si navíc zadáte produkt, o nějž máte zájem, a hned se před vámi rozbalí konkrétní nabídky.

Dětský bazar, kojenecký bazar a bazar hraček

Speciální kategorií tak je například dětský bazar s nabídkou autosedaček, kojeneckých potřeb, kočárků i dětských postelí. Jsou-li v hledáčku vašeho zájmu kojenecké potřeby, vybírejte v sekci kojenecký bazar. Řada maminek jistě uvítá i bazar hraček, jejichž cena se v obchodech mnohdy šplhá k závratným výšinám. Věřte, že vaše dítko ani nepozná, že si s hračkou hrál jeho vrstevník.

Inzerce zdarma

Na serveru biginzerce.cz samozřejmě nemusíte jen nakupovat, ale i prodávat. Pokud vašeho potomka jeho hračka (byť jednou již pořízená v bazaru) omrzí, nabídněte ji v rámci inzerce zdarma znovu k prodeji. Určitě z ní bude mít radost jiné dítko. Váš nákup tak může dorovnat prodej. To, co si koupíte, jednoduše uhradíte z toho, co prodáte. Chytré, že?

Publikováno: 31. 08. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam