OBEthin - recenze doplňku stravy na hubnutí. Konečně něco, co funguje!

Zůstala vám vzpomínka na těhotenství v podobě nadbytečných kilogramů a ráda byste se jí nadobro zbavila? Pokud jste již vyzkoušela všechno možné, ale bezvýsledně, neházejte flintu do žita. Na otázku „jak zhubnout po těhotenství“ hledá odpověď drtivá většina maminek, bohužel málokterá najde tu správnou. Jenomže my ji známe a prozradíme ji vám. Jmenuje se OBEthin a jde o přírodní doplněk stravy na hubnutí. Předsudky vůči přípravkům tohoto typu na chvíli odhoďte stranou, tenhle totiž opravdu funguje. Možná jste již do investovala nemalé peníze do hubnoucích koktejlů a všelijakých prášků, od kterých jste čekala nemožné. Ostatně není divu, výrobci slibují hory doly, ale v konečném důsledku je hubenější pouze peněženka. OBEthin je ale diametrálně odlišný, protože nabízí mechanický princip hubnutí. Stojí za ním česká společnost Maxivitalis s.r.o., která již v minulosti představila několik jiných přírodních produktů a ty se setkaly se skvělou odezvou. Vraťme se však k tomu, co vás skutečně zajímá.

Co je to OBEthin a jak funguje?

Tobolky OBEthin se chlubí unikátním složením a nejvýznamnější složkou je přírodní polysacharid glukomannan. Ten je obsažen v kořenech rostliny Konjak, kterou hojně využívali staří Číňané. V rámci tradiční čínské medicíny Konjak užívali také čínští císaři, kteří potřebovali zhubnout. A s oblibou se setkala také v japonské kuchyni, kde sloužila k přípravě zahušťovadel s želatinových činidel. Glukomannan umí absorbovat ohromné množství vody a několikanásobně zvětšit svůj objem. A právě v tom tkví princip hubnutí s OBEthinem. Budete-li pravidelně užívat předepsané množství tobolek, přestanete trpět pocitem hladu. Chuť k jídlu se výrazně sníží a vaše váha půjde dolů i navzdory tomu, že nedržíte drastickou dietu. Nebudete se muset nijak omezovat a stále budete jíst to, co vám chutná – jenomže v mnohem menším množství. ObethinOBEthin je doplněk stravy a neslouží jako náhražka pestré stravy. To si je třeba uvědomit a nesnažit se z jídelníčku vysazovat potraviny, které organismus potřebuje ke správnému fungování. Rychlost procesu hubnutí je individuální, ale průměrný úbytek činí kolem 4 – 6 kg za měsíc. Rozdíly přitom pocítíte již po prvním týdnu užívání. Pro opravdu efektivní hubnutí doporučujeme dodržovat zdravou životosprávu a dbát na dostatek pohybu. Mezi další složky, které jsou v přípravku OBEthin obsaženy, patří přírodní polysacharidy xantanová guma a alginát sodný, lněná vláknina a několik dalších látek. Žádná z nich není alergenní a nemusíte se bát nežádoucích účinků. Jediné negativní účinky, které byly při dlouhodobém užívání u některých uživatelů zjištěny, je mírná plynatost, nadýmání nebo průjem. Výrobce zároveň OBEthin nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy – v tomto případě je na místě konzultace s lékařem. Pozitivní účinky OBEthinu ale netkví pouze ve zdravém hubnutí. Japonci Konjac nazývali „koště střev“, protože má příznivý vliv na trávící soustavu. V neposlední řadě také snižuje hladinu cholesterolu.

Díky OBEthinu si udržuje váhu i Dominika Myslivcová

OBEthin má pozitivní recenze v rámci každé internetové diskuze a velmi dobré zkušenosti s ním má i Dominika Myslivcová. Ano, i tato sympatická blondýka se skvělou postavou se totiž musí hlídat a je to právě tento doplněk stravy, který ji to usnadňuje. OBEthin se postupně dostává do lékáren, ale pokud preferujete pohodlný nákup přes internet, objednejte si ho přímo na stránkách společnosti Maxivitalis (www.maxivitalis.cz). V balení je obsaženo 120 tobolek, které vám vydrží na 20 dní. Vzhledem k velmi příjemné ceně jde o příležitost, kterou byste si neměla nechat proplout mezi prsty. Doporučené denní dávkování je 3 x 2 tobolky a najednou si můžete vzít maximálně 4 tobolky. Jdete do toho taky? Dejte nám vědět, jestli vám naše recenze pomohla a přispějte do diskuze, kolik kilo jste díky OBEthinu shodila!