Vyzkoušejte kosmetiku s chutí přírody

Máte nějakou oblíbenou značku kosmetiky? V poslední době se řeší nejen to, jak vám dané přípravky vyhovují, ale také zda společnost testuje na zvířatech a jaké využívá ingredience. Nikdo totiž nechce trápit zvířata a všichni si pomalu začínají uvědomovat, že přírodní látky jsou pro tělo nejprospěšnější. Samozřejmě je jednodušší přijít do drogerie a vzít do ruky, co uvidíte jako první. Číst etikety a zjišťovat si informace je komplikované. Jsou tady ale značky, u nichž nic takového dělat nemusíte, protože máte prostě jistotu, že jsou výhradně přírodní a na zvířatech se netestují. Mezi takové patří tianDe.

Dokonalost z Číny a Tibetu

Slovo „tianDe“ znamená „nebeská dokonalost“. Zároveň je to také značka kosmetiky, jejímž prostřednictvím můžete hýčkat svou pokožku, vlasy a vlastně celé tělo. Využívá altajské moudrosti, síly medicíny z Tibetu a čistě přírodních ingrediencí. V produktech tianDe najdete extrakty ze vzácných rostlin rostoucích v tibetských výšinách i složky živočišného původu a minerály. Například tělový krém s mořskými řasami vám umožní pocítit hloubku oceánu, hydratuje, regeneruje a ochrání pokožku. Obličejový peeling s obsahem placenty zase omladí kožní buňky.

Přírodní síla pro celé vaše tělo

Používání kosmetických přípravků tianDe je srovnatelné s terapeutickou léčbou. Potěšit jimi přitom můžete snad celé své tělo. Nabídka je bohatá od dekorativní kosmetiky přes parfémy až po hygienické potřeby. Myslí se na ženy, muže, a dokonce i děti. Tělo je potřeba vyživovat zvenku i zevnitř. K tomu vám pomůže například bylinný čaj Tibetský sběr. V 30 sáčcích najdete extrakt z třezalky lékařské, která zajišťuje klidný spánek, duševní rovnováhu, normální trávení a pozitivně ovlivňuje další tělesné pochody. Nebojte se svěřit svůj organismus přírodě. S výrobky tianDe o něj bude pečováno s láskou. Při dlouhodobém užívání si jistě všimnete pozitivních dopadů. Budou vidět nejen zvenku, ale pocítíte je rovněž uvnitř.

Publikováno: 28. 01. 2018

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: přírodní kosmetika