Praktické dárky, které potěší: Dětské povlečení, prostěradla a osušky

Vánoce se blíží rychlostí světla a nepochybujeme, že většinu dárků jste již úhledně zabalila a ukryla do skrýše, kde je nikdo až do Štědrého dne nenajde. Ale možná by se ještě pod stromeček pár balíčků vešlo, co vy na to? Jenomže jak vyřešit zapeklitou situaci, kdy jste vyčerpala téměř celý vánoční rozpočet a nemůžete se rozhodnout, zda zbytek utratit za další dárky pro děti, nebo za něco praktického do domácnosti? Řešení známe – udělejte to jako král Šalamoun a spojte příjemné s užitečným. V případě následujících tipů rozhodně nešlápnete vedle!

Hravé dětské povlečení

Jak přimět děti, aby se do postele těšily? Pořiďte jim krásné dětské povlečení a máte po problému. Pokud se neorientujete v současných trendech, vězte, že momentálně jsou v kurzu Trollové, duo Mickey a Minnie, Cars, Spiderman, Star Wars a Avengers. Vybírejte podle vkusu svých dětí, nikoliv podle toho, co se líbí vám!

Krásné může být i prostěradlo

U dětské postele ještě zůstaneme. Když už dítku uděláte radost povlečením, dotáhněte jeho lože do dokonalosti – bez pěkného prostěradla to nikdy nebude ono! Dětská prostěradla jsou k mání v různých barevných provedeních a jistě se vám podaří najít takové, které perfektně sladíte s povlečením. Ještě o něco nápaditější jsou dětská prostěradla s potiskem.

Do koupelny s úsměvem na rtech

Jak dítko dostat do postele již víte. Ale co s neposedou, který bojkotuje důkladnou hygienu? Pravděpodobně postačí stylová osuška. Zřejmě nemá smysl zdůrazňovat, že také dětské osušky mohou vypadat velmi nápaditě – ovšem výběr správného motivu je čistě ve vaší režii.

Kde povlečení, prostěradla a osušky seženete?

Povlečení do postýlky i do postele pro větší děti, prostěradla i osušky s úžasnými motivy oblíbených dětských hrdinů najdete u známého prodejce na rodinnebaleni.cz. Ceny jsou příjemné a potěší i 50denní lhůta na vrácení zboží. Tak hurá na nákupy, Vánoce už klepou na dveře!

Publikováno: 07. 12. 2018

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam