Další revoluce v neomezeném volání je na spadnutí

Mobilní telefon dnes využívá téměř každý a jediné, co nás omezovalo, byly poměrně vysoké ceny za služby mobilních operátorů. První vlna takzvaného neomezeného volání se ovšem nedávno převalila a od té doby spousta majitelů mobilů volá „neomezeně“. Ony neomezené tarify jsou přeci jen limitovány a ty, v rámci kterých lze provolat dlouhé hodiny i do konkurenční sítě, jsou stále drahé. A jak jste na tom vy? Podlehli jste vábení mobilních operátorů, nebo stále vyčkáváte na vhodnou příležitost?

Konečně tarify, které vás opravdu nebudou omezovat

Pokud jste zvolili vyčkávací taktiku a stále čekáte na ještě výhodnější neomezený tarif, udělali jste dobře. Neomezené volání bez závazků je totiž na spadnutí a nejlepší na něm nebude jen opravdu neomezené volání, psaní SMS a 2GB internet, ale cena. Neomezené tarify budou pro členy klubu Neomezeně zcela zdarma a kromě nich je připraveno i mnoho dalších výhod a možností, jak vydělat peníze na internetu.

Již brzy budete moct volat zdarma i vy

Přestaňte utrácet za volání a využívejte neomezené volání zadarmo. Bližší informace zatím bohužel nejsou dostupné, ale jisté je, že projekt Neomezeně začne velmi brzy. Chcete-li být mezi prvními členy, kteří budou informování o spuštění, nemeškejte a zaregistrujte se na webu neomezeně.cz a sledujte i oficiální Facebookový profil.

Publikováno: 18. 06. 2013

Kategorie: Lifestyle | Finance

Autor: Adam

Tagy: neomezené tarify | neomezené volání