V posteli to neklape? Staňte se opět jeho inspirací!

Ložnice by neměla být jen místem, kde regenerujete vyčerpaný organismus, ale také intimním koutkem, ve kterém partnerovi dokážete, že si s ním rozumíte i po fyzické stránce. Máte to taky tak, nebo již delší dobu pozorujete, že to mezi vámi a ním neklape tak, jak by patřilo? Pokud se z vašeho života vytratilo milování, nesnažte se problém zamést pod koberec a naopak ho urychleně vyřešte. Jednoho krásného dne byste se totiž mohla probudit... úplně sama!

Zažeňte nudu erotickým prádélkem

Sex je nedílnou součástí života, ale čas od času se mezi partnery vytratí ona pověstná jiskra. A je jen na vás, jestli ji dokážete znovu zažehnout a předejít nepříjemné krizi. Máte-li dojem, že již pro něj nejste takovou inspirací jako dřív, vsaďte na erotické prádlo. Tím ho zaručeně nažhavíte a seberete mu všechny důvody, proč by měl hledat postelové potěšení někde jinde. TopSortiment dámského spodního prádla je neskutečně pestrý a je jen na vás, jak moc se při jeho výběru odvážete. Za erotické prádlo lze považovat i zdánlivě obyčejné kalhotky nebo tanga – sáhněte po krajkovaném nebo poloprůsvitném modýlku a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Neméně svůdná může být i vhodně zvolená noční košilka. Samozřejmě ta, která leccos odhalí. Zapomeňte na chvíli na pyžamo a zkombinujte ji třeba právě s tangami. A nepomůže-li ani tato varianta, vsaďte na něco méně konvenčního. Kdo ví, třeba váš může sní o milování se svůdnou sestřičkou, lascivní americkou studentkou nebo letuškou. Představivosti se meze nekladou a v posteli to platí dvojnásob!

Když erotické neznamená laciné

A kde na zmíněné luxusní prádlo narazíte? Ty nejkvalitnější modely od světových značek jako Obsessive, Anais, Leg Avenue nebo Livia Corsetti najdete u známého prodejce esensa.cz. Ať už se nasoukáte do erotické košilky a kalhotek, bodystockingu, korzetu nebo některého z nepřeberného množství kostýmků, vždy se můžete spolehnout na perfektní design, pohodlné materiály a skvělou cenu. Dejte svému milovanému o jeden vánoční dárek navíc – překvapte ho svou kreativitou a opět společně zažijte bouřlivou noc... Erotické dámské spodní prádlo dokáže opravdové divy!

Publikováno: 24. 12. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dámské spodní prádlo | luxusní prádlo