Mladý ječmen Naturalis - zelená potravina, která nastartuje váš organismus

Již staří Číňané moc dobře věděli, že mnohem důležitější, než léčba již propuklé nemoci, je prevence. Pod ní si můžete představit jakési zocelování organismu pomocí látek, které jsou pro jeho fungování nezbytné. Má-li tělo nedostatek vitamínů, minerálů a dalších důležitých prvků, nikdy nebude zcela správně fungovat a je pravděpodobnější, že se dříve, nebo později, projeví více či méně závažné onemocnění. Ultimátní řešení představují takzvané zelené potraviny, které jsou bohaté na všechny důležité živiny. Mezi ty nejlepší patří mladý ječmen Naturalis, jehož pozitivní účinky na zdraví vám dnes alespoň ve zkratce představíme. Mladý ječmen se sklízí v době, kdy dosahuje výšky cca 20 – 25 cm. V tomto období je nejbohatší na obsah minerálů a vitamínů. Jen pro představu – obsahuje 9x více vitaminu C než pomeranč, 4x více železa než hovězí maso, 7x více vitaminu B1 než mrkev... a mohli bychom pokračovat ještě velmi dlouho. Zaměřme se proto raději na to, jaký vliv má pravidelné užívání mladého ječmene na lidský organismus.

Pozitivní účinky mladého ječmene

jecmen-naturalisZelené potraviny (a tedy i mladý ječmen) nejsou léky, nicméně posilují imunitní systém, působí protizánětlivě (zmírňují vředy a alergie), účinně odstraňují únavu, stres a poruchy spánku, zlepšují krevní obraz a pleť, zvyšují fyzickou výkonnost a snižují cholesterol. A ani tím výčet pozitiv nekončí.

Proč mladý ječmen Naturalis?

Tak, jako u všech doplňků stravy, platí i v případě mladého ječmene, že účinky jdou ruku v ruce s kvalitou konkrétního produktu. V úvodu zmíněný mladý ječmen Naturalis vyrábí americká společnost Organic by Nature, kterou v roce 1993 založil David Sandoval. Pěstuje se ve státě Utah, v místech bývalého jezera, které se chlubí úrodnou půdou bohatou na živiny. To je, společně s dobře načasovanou dobou sklizně a precizním zpracováním, ideální kombinace. Produkt obdržel prestižní certifikáty jakosti a odborníci ho zařadili mezi absolutní špičku. Mladý ječmen Naturalis si můžete objednat na www.greenfit.cz, kde najdete i spoustu dalších 100% přírodních doplňků stravy. Chcete-li, aby váš organismus fungoval tak, jak má, dejte mu to, co potřebuje. V případě zeleného ječmene Naturalis rozhodně neuděláte chybu.

Publikováno: 01. 07. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: mladý ječmen Naturalis | zelený ječmen Naturalis