Jak zdravě a dlouhodobě zhubnout? Klíčem je jídelníček na míru!

Máte problémy s nadváhou? Respektive nedaří se vám dostat na ideální váhu a to i navzdory tomu, že držíte striktní diety? A v tom pravděpodobně tkví i příčina vašeho neúspěchu. Některé diety sice fungují, ale žádná z nich není zaručená. Navíc nepředstavují dlouhodobé řešení, protože je nelze dodržovat „non-stop“. Možná díky nim zhubnete pár kilogramů, ale ty se téměř jistě vrátí jako bumerang v podobě jojo efektu. Ve finále bude vaše váha stejná nebo dokonce vyšší a vaše motivace k dalšímu hubnutí klesne na bod mrazu. Ale jak tedy zhubnout a již nepřibrat? Lze to vůbec?

Dieta? Vyzkoušejte raději něco, co doopravdy funguje

Diety jsou neefektivní a většinou i nezdravé. Ty nejdrastičtější dokonce zdraví nebezpečné a měla byste se jich vyvarovat. Váš organismus funguje trochu jinak než organismus od známých a kamarádek a co pomohlo jim, nemusí pomoct vám. Zdravé a dlouhodobé hubnutí spočívá ve změně životního stylu (např. více pohybu) a zejména pak v nastolení individuálního jídelníčku. Způsob stravování je naprostý základ a přestože je na internetu a v knižních publikacích nespočet jídelníčků, neobejdete se bez doporučení odborníka. Výživový poradce provede komplexní diagnostiku vašeho organismu a navrhne vám postup k trvale udržitelnému snížení váhy. Systém, který již pomohl několika milionům lidem po celém světě se nazývá nutriční typologie a na jejím základě je možné vypracovat dlouhodobý plán.

S NaturHouse mají skvělé zkušenosti miliony lidí

Nutriční typologie využívá poznatky moderní medicíny, které kombinuje s osvědčenými metodami čínského a indického léčitelství. Jídelníček, který pro vás výživový poradce sestaví, vás překvapí ve snad všech ohledech. Líbilo by se vám, kdyby byl pestrý, jednoduchý, rychlý a chutný? Můžete ho dostat zcela zdarma – stačí, když navštívíte některé z dietetických center NaturHouse. Společnost NaturHouse pomáhá lidem zdravě a přirozeně zhubnout již od roku 1992 a k dnešnímu dni vzniklo cca 2 tisíce center po celém světě. Půlhodinová konzultace je vhodná pro každého, kdo nedokáže sám zhubnout a nechce již nadále držet nezdravé diety a utrácet za drahé chemikálie a prášky. Objednejte si schůzku v dietetickém centru i vy – získáte individuální dietní plán, jídelníček , spoustu odborných doporučení a motivaci. Vaše cesta ke zdravému hubnutí bez námahy může začít zde.

Publikováno: 11. 07. 2014

Kategorie: Hubnutí

Autor: Adam

Tagy: jak zhubnout dlouhodobě | naturhouse diskuze | naturhouse zkušenosti