Úžasná vozítka pro nejmenší řidiče

Čím potěšit malé dítě, jehož pokojíček přetéká hračkami všeho druhu? Možná jste zapomněla, jak jste za svých nejmladších let nedala dopustit na nejrůznější vozítka, šlapadla a odrážedla. Doba se sice změnila, ale tento typ hraček bude populární snad i za tisíc let. Děti si k dopravním prostředkům budují vztah již od prvních roků života a není jediný důvod, proč jim to odpírat. A my vám prozradíme, na co si dát při výběru vozítka pozor.

Jak vybrat vozítko pro děti?

Na trhu je nespočet různých vozítek, šlapadel a dalších dětských dopravních prostředků. Jak tedy vybírat? V prvé řadě se zaměřte na kvalitu, protože ta je u těchto výrobků velmi důležitá. Vyžadujte vynikající dílenské zpracování (vozítko by nemělo mít ostré hrany), zdravotně nezávadné a přitom odolné materiály, nadstandardní ergonomické  vlastnosti a stabilitu. V neposlední řadě také krásný design, díky kterému si dítě nové vozítko zamiluje na první pohled.

Step2 jsou špičkové vozítka z USA

U levných výrobků z tržnic na výše zmíněné vlastnosti nenarazíte, nicméně v zemi za „velkou louží“ se přesně taková vyrábí. Světoznámá americká společnost Step2 vyrábí špičková vozítka pro děti, ale také široké spektrum jiných hraček. K nám je dováží česká společnost StepTwo a vy si je můžete objednat online, případně si je zakoupit ve skladu v Trutnově. Vzhledem k tomu, že jde o výhradního dovozce, nikde jinde na tyto hračky nenatrefíte. vozitko-step-2 Výběr vozítek značky Step2 je opravdu pestrý. V nabídce jsou klasická odrážedla v podobě motorky či roztomilé žirafy a také vozítka s vodící tyčí. Na své si přijdou maminky, které hledají vhodná vozítka pro děti od 9 měsíců i pro mnohem starší děti. V některých vozítkách se bez problémů sveze i čtyřleté dítě. Dětská vozítka jsou vhodná na hraní doma, ale můžete je vzít s sebou ven místo sportovního kočárku. Takovou jízdu žádné dítě neodmítne!

Publikováno: 04. 02. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: vozítka pro děti