Recenze: Proč je krmivo Taste of the Wild nejlepší volbou pro vašeho psa?

Stejně jako se staráte o to, aby měl to nejlepší váš potomek, měl by mít to nejlepší také váš čtyřnohý mazlíček. I proto je dobré vybírat vždy to nejlepší krmivo, které na trhu existuje. Špičkou v oblasti je americká značka Taste of the Wild, která se vyznačuje primárně tím, že při výrobě nejsou používány žádné obiloviny a tak jich krmení neobsahuje ani stopové množství. Tím ale pozitiva rozhodně nekonči.

Co krmivo obsahuje?

Podívejme se naopak na to, co krmiva konkrétně obsahují. Především je to skutečně kvalitní a čerstvé maso, které váš zvířecí miláček potřebuje. Nemusí se nutně jednat jenom o výrobky pro psy, jelikož existuje také Taste of the Wild pro kočky. Podíváme-li se na konkrétní možnosti masa, je to například klasika v podobě kuřat, lososů, krůt nebo jehňat. Nechybí ale ani:
  • bizoni
  • srnky
  • kachny
  • křepelky
Zapomínat nesmíme také na to, že tato krmiva pro kočky, stejně jako krmiva pro psy obsahují také řadu kvalitních doplňků, v podobě sladkých brambor, bylinky, borůvky, maliny nebo rajčata.

V čem jsou krmiva unikátní?

Rozhodně v tom, že jejich složení je také uzpůsobeno specifickému stravovacímu systému zvířete, kterému ho chcete dopřát. Příkladem může být jeho věk a tak se setkáte se sortimentem Taste of the Wild pro štěňata, ale také pro dospělé nebo starší psy. Dále je krmivo přizpůsobeno také tomu, že psi pocházejí z divokých šelem, se kterými mají stále stejný zažívací systém, ale i DNA. I to je důležitým faktorem, který bere americký výrobce tohoto krmiva v potaz.

Krmivo je pozitivně hodnoceno

Že se jedná skutečně o špičku na světovém trhu, to dokazuje i řada nezávislých hodnocení. Třeba server dogfoodanalysis.com testoval krmivo Taste of the Wild pro dospělé psy v kachní a bizoní variantě. A výsledek? Celých 6 hvězd z šesti možných. I to jasně ukazuje, že i pro svého zvířecího miláčka můžete mít něco mnohem lepšího než klasické granule ze supermarketu.

Publikováno: 04. 09. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam