Zajistěte svůj domov před odjezdem na dovolenou. Pomohou moderní bezpečnostní vchodové dveře

V těchto týdnech a měsících si značná část z vás vybírá dovolenou a vyráží na pár dnů někam mimo domov. Spolu s tím ale roste kriminalita, protože situace využívají zejména zloději, kteří se vkrádají do prázdných bytů a rodinných domů. Často jim k tomu pomáhají i samotní majitelé a nájemci nemovitostí, neboť prakticky vůbec neberou v potaz alespoň základní ochranu domácnosti. K ní výrazně přispívají kvalitní vchodové dveře.

Při výběru dveří si všímejte toho, v jaké se nacházejí bezpečnostní třídě

Chcete-li zlodějům zabránit vstupu do interiéru vaší domácnosti, jsou moderní bezpečnostní dveře do bytu či domu zcela nezbytnou výbavou. Jakým způsobem se ale bezpečnostní dveře poznají? V první řadě je nutné zmínit, že se vstupní bezpečnostní dveře do domu a bytu dělí do 6 tříd právě dle toho, jak jsou odolné vůči proniknutí v případě, že od nich nemáte klíč. Pro dokonalou bezpečnost se přitom doporučuje zvolit vchodové dveře ze 3., potažmo ze 4. bezpečnostní třídy. Takovéto vstupní dveře už zloději nedokážou překonat obyčejným ručním nářadím a vlastními silami. Minimálně by jim to zabralo spoustu času, což by logicky dříve či později připoutalo pozornost okolí. Pokud ale stav podceníte a zvolíte si domů nekvalitní dveře 1. a 2. třídy, alespoň trochu zkušený vykradač bytů je překoná během pár sekund, takže mu přístup do objektu nijak výrazně neztížíte.

Na koho se obrátit při nákupu nových vchodových dveří?

Hledáte-li možnost, kde pořídit špičkové bezpečnostní dveře do bytu a domu, dobrou volbou je zcela jistě společnost NEXT. Vyrábí moderní vstupní a interiérové dveře, jež splňují veškerá kritéria z hlediska ochrany a bezpečnosti. Lze u ní pořídit kvalitní bezpečnostní dveře 3. a 4. třídy, které mají navíc velmi dobré tepelněizolační vlastnosti, takže skrz ně během zimních měsíců zbytečně neuniká teplo z domova.

Publikováno: 15. 08. 2020

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam