Svěřte servis kávovarů Philips a DeLonghi do rukou našich techniků

Používáte kávovar pro přípravu své oblíbené kávy každý den a všimli jste si, že už nepřipravuje kávu tak, jak má? Dopřejte mu servis od našich techniků.

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu kdykoliv

Chutný a voňavý šálek kávy si můžete připravit kdykoliv v teple domova pomocí svého kávovaru. Chuť však ovlivňuje jeho pravidelné čištění. Prvním signálem, že je kávovar v nepořádku, může být špatný průtok tekutiny, olejový kal v hrnku či jiná chuť kávy. Nepodceňujte pravidelné čištění a jednou za rok až dva dopřejte svému kávovaru servis.

Jak správně čistit automatický kávovar doma?

Automatické kávovary jsou oproti jiným typům na údržbu pohodlnější. Jsou vybaveny automatickým čistícím programem, který stačí zapnout ve chvíli, kdy vás upozorní kontrolka na přístroji. Pro odvápnění a čištění používejte vždy přípravek doporučený výrobcem. Výběrem nevhodného čisticího prostředku můžete kávovar poškodit. Čisticí prostředky jsou ve formě roztoku, tablet nebo prášku.

Zavolejte si pro pozáruční servis a opravu kávovarů Philips a DeLonghi

Hledáte pozáruční servis kávovarů? Obraťte se na nás. Provádíme servisy i opravy kávovarů značky Philips a DeLonghi. V požadovaném čase si kávovar v Plzni a okolí vyzvedneme zdarma, z ostatních částí republiky jej stačí předat do rukou kurýrní společnosti. Následně kávovar podrobíme diagnostice. Závady, včetně ceny za opravu, vám obratem zatelefonujeme. Po odsouhlasení kávovar opravíme do tří dnů, v opačném případě vám jej vrátíme v původním stavu.

Co provádíme při pravidelných servisech kávovarů Philips a DeLonghi?

Pravidelné servisy zahrnují výměnu těsnění, čištění a odvápnění veškerých komponentů, seřízení mlecích kamenů a čištění difuzoru od kávové sedliny. Nakonec přístroj podrobíme tlaku těsnosti a těsnosti vodní soustavy. Pokud se kávovar nevyplatí opravovat, můžete si vybrat z naší nabídky repasovaných či zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou za výhodné ceny.

Publikováno: 22. 12. 2022

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam