Seznamte se s jarními a letními módními trendy pro rok 2020

Máte pocit, že váš šatník neodpovídá aktuálním fashion trendům? Pak si položte otázku, jak je to dlouho, co jste se naposledy rozhoupala a doplnila ho o pár zbrusu nových kousků. Možná je na čase změnit přístup a udělat si radost – přestaňte splývat s davem a ukažte ostatním, že vám nechybí sebevědomí a cit pro módu!

Podprsenkové topy

Začněme zostra. Těžko říct, jestli se tento trend uchytí i u konzervativnějších Češek, ovšem v zámoří budou slavit úspěch topy, které svým střihem nemají daleko od podprsenky. Oblékání v bikini stylu může mít mnoho podob – k mání jsou svršky různých barev, materiálů a stylů. A všechny vypadají skvěle v kombinaci se sukní s vysokým pasem.

Potisky z 60. let

Pokud je vám líto, že jste nemohla zažít atmosféru přelomu šedesátých a sedmdesátých let, kdy vrcholila éra hippie módy, můžete slavit. Flashback v podobě retro potisků válcuje módní mola a návrháři jsou nadšení. Klasické i lehce psychadelické florální vzory na dámských halenkách budí patřičnou pozornost, a přitom odkazují na dobu květinových dětí.

Opeřené róby

Když přijde na společenské události, nemusíte se soukat do malých černých. Rok 2020 je ideální pro kreativnější róby s extravagantním opeřením. Alespoň si to myslí přední designéři top brandů jako Valentino, Burberry, Attico a dalších, které něco znamenají. Opeření působí nadýchaně, a přitom lehce.

Elegantní vesty

Půjčování oblečení od mužů sice bylo out již loni, ale nemusíte zoufat – nyní je správný čas na vestu. Nevšednímu oblékání podléhá stále více žen a nutno podotknout, že je na něm něco velmi přitažlivého. Absolutní vrchol pak představuje ryze pánský doplněk – vázanka. Bez ohledu na to, zda ráda experimentujete, nebo při výběru oblečení držíte spíše při zemi, koukněte na aktuální kolekce v e-shopu s dámskou módou modovo.cz. V nabídce stoprocentně najdete pár skvělých kousků, do kterých se zamilujete na první pohled.

Publikováno: 20. 01. 2020

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam