Kdo půjčí ženě v domácnosti? Prostřednictvím Via SMS půjčky můžete mít k dispozici až 12 000 Kč!

Rodičovská dovolená je spojena se spoustou starostí, které se netýkají jen péče o miminko. Vzhledem k výši rodičovského příspěvku musí maminky často doslova otáčet každou korunu a běda, když rozpočet nabourá nečekaná událost... Pokud se čas od času do podobné situace dostanete i vy a hledáte způsob, jak akutní finanční krizi zažehnat, máme pro vás skvělý tip. Problémy můžete vyřešit pomocí spolehlivé SMS půjčky Via SMS, díky které se vyhnete lichvářům a podvodníkům. Zajímá vás, jak rychle a bezpečně získat až 12 000 Kč na mateřské či rodičovské dovolené?

Co je to Via SMS půjčka?

Via SMS půjčka patří do rodiny rychlých nebankovních půjček a může o ni zažádat každý občan ve věku od 18 do 55 let. Podstatnou výhodou je absence dokazování výše příjmu, ale také to, že nebudete muset shánět ručitele a navíc po vás nikdo nebude vyžadovat zástavu.

Kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?

Úvěrový rámec začíná na 50 Kč a končí na 12 000 Kč. Napoprvé si však můžete zažádat o částku 4 500 Kč a o více peněz až poté, co se projevíte jako spolehlivý klienta dluh včas uhradíte. Pokud si vystačíte s tisícikorunou, nebudete muset v rámci první půjčky platit žádné úroky – první půjčka ve výši 1000 Kč je tedy zcela zdarma. A to je perfektní příležitost k tomu, abyste vyzkoušela, jak SMS půjčka funguje.

Jak probíhá vyřízení?

Průběh vyřízení půjčky Via SMS je rychlý a velmi jednoduchý. Na webových stránkách nastavíte požadovanou částku, dobu splatnosti (1 až 30 dní), zaregistrujete se a počkáte na schválení. Nemáte-li u společnosti Via SMS žádnou nesplacenou částku, bude žádost schválena. Poté pošlete částku ve výši 1 Kč na účet společnosti, čímž si věřitel ověří vaší identitu. Peníze vám následně přepošle na účet již do 15 minut, v závislosti na vaší bance. Půjčka od Via SMS není podvod - společnost úspěšně působí nejen v ČR, ale i v dalších evropských zemích.

Výhody Via SMS v kostce

Rychlá SMS půjčka je vhodná pro ženy na mateřské či rodičovské dovolené, ale tak pro všechny ostatní, kteří si chtějí půjčit menší částku a nemají čas na zdlouhavé vyřizování klasické půjčky. Omezení nepředstavuje ani záznam v registru dlužníků nebo nemožnost prokázat příjem. A jistě vás potěší i to, že v případě neschopnosti uhradit splátku ve stanovený termín, si můžete dobu splatnosti prodloužit až o 30 dní. O půjčku můžete zažádat zde.