S centrálním vysavačem se změní váš postoj k vysávání

Víte, kterou domácí práci považují hospodyňky za tu nejméně příjemnou? S mytím nádobí nám pomáhá myčka a o prádlo se postarají pračka se sušičkou zdaleka nejvíce času však spolkne vysávání. Klasické vysavače navíc nejsou příliš efektivní, manipulace je kvůli dlouhému elektrickému kabelu mírně řečeno nepraktická a není proto divu, že se snažíme vysávat co nejméně. Někteří z nás nakonec vymění koberec za plovoucí nebo dřevěnou podlahu, ale jak vyřešit vysávání tehdy, když se koberce nechceme nebo nemůžeme vzdát?

Každý problém lze řešit a i k vysávání se můžeme postavit velmi elegantně. Stačí se přeorientovat na centrální vysavače, které už dávno nepatří mezi nadstandardní vybavení a naopak se stávají nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Jejich největší výhody tkví v:

  • efektivnější odstranění nečistot
  • možnosti nepřetržitého provozu i ve více místnostech najednou
  • snadné údržbě systému
  • citelné úspoře nákladů za úklid

Centrální vysavače nachází uplatnění v domácnostech, ale i komerčních objektech. Díky viditelně lepšímu odstranění nečistot přispívají ke kvalitnějšímu životnímu prostředí, což ocení i provozovatelé administrativních nebo kancelářských budov. Pro zákazníky i zaměstnance je pobyt v čistém prostředí mnohem příjemnější.

Jak centrální vysavače fungují?

Středobodem každého centrálního vysávání je sací agregát, který by měl být umístěn ve středu objektu. Z něj vede systém potrubí, který je zakončen jednotlivými zásuvkami. Zapojení domácích a průmyslových centrálních vysavačů je velmi podobné a vždy umožňuje nepřetržitý provoz i na více místech najednou.

Pokud vás možnost, jak vysávat lépe, úsporněji a rychleji zaujala, vsaďte na prověřenou značku Disan. Vysavače Disan jsou vybaveny třífázovým motorem, který vydrží až 100 x déle než běžné jednofázové a navíc jsou i výrazně tišší. Nevyžadují žádnou údržbu a udělají v každé domácnosti skvělou službu.

Publikováno: 23. 05. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: centrální vysavač | centrální vysavač disan | cetrální vysavače | disan