4 tipy pro vyladěný šatník. Znáte je?

Problém co na sebe se někdy zdá složité vyřešit. Přitom prevence je velmi jednoduchá a spočívá ve správných základních kusech v šatníku. Co by nemělo chybět ve vašem šatníku a jaké kousky si určitě pořídit? To se dozvíte v tomto článku.

Tílka a trička jsou základ

Jaký kousek oblečení nosíte kromě spodního prádla nejčastěji? Jistě se bude jednat o trička nebo tílka. Dají se pohodlně vrstvit, což oceníte zejména na podzim a na jaře, kdy jsou teploty po ránu nižší a přes den se oteplí. Tílka dámská jsou navíc elegantním kouskem vhodným pro každou příležitost. Ve vašem šatníku by nemělo chybět ani obyčejné jednobarevné tričko. Vzory a potisky jsou sice pěkné, ale často se nehodí.

Klasické barvy pro různé kombinace

Jednobarevná trička se dají kombinovat se vzorovanými motivy, ale i dalšími barvami. Základ by mělo tvořit černé a bílé triko či tílko. Dá se využít pro spodní vrstvu, ale i pro běžné nošení. Pokud jste milovníky pestrých barev, pořiďte si další jednobarevná trička.

Nezapomínejte na kvalitní materiály

Při výběru se ohlížejte nejenom na barvu a střih, ale důležitý je i materiál. Bavlněná trika a tílka jsou vhodná do každého počasí. S menší příměsí elastanu či jiného více pružného vlákna navíc dostanete kousek, který neztrácí svůj tvar a pomáhá krásně zvýrazňovat postavu. Co se týká oblečení čistě z umělých vláken, snažte se ho vyvarovat, případně ho používejte pro horní vrstvy oblékání, kdy není přímo v kontaktu s pokožkou. Podívat se můžete například na http://www.xfer.cz/tricka/kratky-rukav, kde si určitě něco vyberete.

Originální kousky odpovídající vašemu stylu

Že jsou teď módní květované vzory, ale vám se vůbec nelíbí? Rozhodně si nic takového nemusíte pořizovat. Zůstaňte věrní svoji vlastní módě a mějte ve skříni hlavně to, v čem se cítíte pohodlně. Dobrý pocit se totiž odráží na vašem sebevědomí a dodá celému vašemu outfitu úplně novou úroveň.

Publikováno: 31. 08. 2017

Kategorie: Lifestyle | Móda

Autor: Adam