Vylepšete si bydlení krásnými kovovými garnýžemi!

Přemýšlíte nad tím, jak podtrhnout celkový dojem z nově vybaveného interiéru, ale zdá se vám, že jste již vyčerpali všechny možnosti? Pořídili jste si stylové kliky, vodovodní baterie a další důležité doplňky a prvky, bez kterých se domácnost neobejde? A co garnýže? Nezapomněli jste na ně?

Detaily jsou podstaté

Je to zvláštní. Garnýž není o nic menší než ostatní interierové prvky a přesto její výběr podceňujeme. Ve snaze ušetřit kupujeme co nejlevnější a často odpudivé kousky, které nic nevydrží. Možná si říkáte, že něco tak „nepodstatného“ jako je garnýž přece nemůže celkový dojem z nového bydlení pokazit, ovšem stejně tak ho nemůže ani umocnit. Moderní kovové garnýže přitom nejsou příliš drahé a jejich cena začíná na několika desítkách korun. V internetovém obchodě garnyzekovove.cz si můžete vybrat z obrovského množství variant, mezi kterými nechybí klasické, luxusní ani extravagantní garnýže. Kromě samotného designu je na výběr i několik žádaných povrchových úprav jako stříbro, nerez, chrom, měď nebo onyx.

To nejlepší za nejnižší ceny

Garnýže a záclonové tyče z e-shopu garnyzekovove.cz se vyrábí v Evropské unii a jejich životnost se pohybuje kolem 30 let. Prodejce na ně poskytuje rozšířenou záruku a momentálně láká na 30 % slevy, které se týkají celého sortimentu. Kromě toho garantuje nejnižší ceny a najdete-li prodejce, který má vybraný sortiment levnější, dostantete ho za stejných podmínek. Tak na co ještě čekáte? Sestavte si garnýž, která bude vašemu bydlení slušet a nechte si ji dopravit až domů...   Garnýže  

Publikováno: 30. 04. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam