Máte doma malého šéfkuchaře? Pořiďte mu vlastní kuchyňku!

Podzim je v plném proudu a děti tráví většinu času v pokojíčcích. Ten se díky jejich bohaté fantazii může stát pirátskou lodí, středověkým zámkem, westernovým městečkem, nebo něčím úplně jiným. A je jen na vás, jestli jim poskytnete ty správně rekvizity, se kterými se zabaví na několik dlouhých hodin a nebudou muset trávit čas u obrazovek.

Děti jsou velmi vynalézavé a vyhrají si s ledasčím. S některými hračkami si vyhrají velmi dlouho, ale jiné naopak velmi brzy odloží. Jsou-li vaše děti ve věku, kdy se již snaží napodobovat aktivity dospělých, máme pro vás perfektní tip. I vaši prckové vám zřejmě chtějí vypomáhat s přípravou jídel a rádi se přesouvají z dětského pokoje do kuchyně. Dopřejte jim pocit, že i oni mohou uvařit vynikající jídla a pořiďte jim vlastní kuchyňský koutek se vším všudy.

Dětská kuchyňka je praktická i pro rodiče. Děti vám nebudou překážet u plotny a navíc se nebudete bát, že na sebe v nestřeženém okamžiku nepřevrhnou hrnec s horkou polévkou nebo se nezmocní ostrého předmětu. Dětské kuchyňky jsou velmi propracované a od těch opravdových se často liší jen velikostí. Nejde jen o kuchyňský pultík, ale o plnohodnotnou soustavu spotřebičů, praktických skříněk a všech dalších prvků, bez kterých se malí kuchtíci neobejdou. Některé dokonce vydávají zvuky, díky kterým jsou zážitky zpoza plotny ještě reálnější.

Tak jako ostatní hračky, i dětské kuchyňky musí splňovat bezpečnostní kritéria a proto byste jejich výběr neměli podceňovat. Orientujte se na kvalitní výrobky z nezávadných materiálů bez ostrých hran. Chcete-li pro své děti to nejlepší, vsaďte na hračky z dílny tradičního amerického výrobce Step2, které se těší obrovské popularitě nejen v USA, ale i ve více než 70-ti dalších státech. U nás je zakoupíte u českého prodejce StepTwo na www.steptwo.cz. Detska kuchynka

Publikováno: 05. 10. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: dětská kuchyňka | dětské kuchyňky | Step2 | steptwo | StepTwo.cz