Regálový systém na míru - užitečný pomocník, kterého využijete i doma

Jednou to jednoduše přijít muselo. V průběhu času se nám doma hromadí spoustu věcí, které nemůžeme nebo nechceme vyhodit a tak je přesouváme z místa na místo a to až do chvíle, než zaplníme všechen nevyužitý prostor. Co si však počít v momentě, kdy nám kapacita skříní a skříněk naznačí, že nábytek není nafukovací?

Problém s nedostatkem volného místa lze řešit hned několika způsoby a dost možná jste už některé opatření zavedli i vy. Elegantním řešením jsou vestavěné skříně, ale ani ty se nehodí úplně všude. Jsou místa, kde zkrátka počítáme s tím, že budeme mít věci na očích a tak nějak neustále po ruce. Nebo snad schováváte barvy, nářadí a další příslušenství do skříně? Stejně tak potraviny ve spižírně – nebylo by praktičtější, kdyby byly na odkrytých policích?

Mohli bychom pokračovat dále a hledat další artikly, ale vy sami víte nejlépe, co potřebujete schovat a co naopak nechat venku. Ať už je to cokoliv, nebojte se využít kovové regály. Ano, máme na mysli systémy polic, které nachází využití jako vybavení obchodů nebo vybavení prodejen. Stejně dobře vám však poslouží i u vás doma – umístíte je tam, kde by se klasický nábytek neuplatnil, ale využití pro ně najdete i v dětském pokoji. Děti si na police uloží hračky, které jim budou dělat společnost, i když si s nimi zrovna nebudou hrát.

Regály do domácnosti si dokonce můžete sestavit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Jeden z nejznámějších výrobců, společnost EU REGALY CZ, má na svém webu eu-regaly.cz konfigurátor, který vám zobrazí podobu nakonfigurovaného regálu a vypočítá cenu. Výrobce se specializuje na vybavení obchodů, prodejen, ale nezanedbatelnou část klientely tvoří i domácnosti.

Výrobce se na kovové regály specializuje téměř dvacet let, což je samo o sobě zárukou bezkonkurenčního poměru kvality a ceny. Systémy jsou vybaveny soustavou kovových nebo plastových polic, které snesou i vysoké zatížení a velmi snadno se omývají. Můžete je využít ke skladování těžších věcí, aniž byste se museli obávat, že konstrukce nápor nevydrží. Nezanedbatelnou výhodou je i snadná montáž, která vám nezabere více než několik minut. Regál tak můžete kdykoliv přesunout tam, kde ho zrovna potřebujete. Jde o názornou ukázku toho, jak lze vybavení prodejen využít i doma.

Publikováno: 05. 06. 2013

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: kovové regály | regálové systémy | regály | regály do domácnosti