Proč nosit kontaktní čočky namísto brýlí?

Statistiky jsou alarmující – korekci zraku potřebuje téměř polovina lidí. Patříte-li do této početné skupiny i vy, pak si možná pohráváte s myšlenkou na pořízení kontaktních čoček. Vhodně zvolené dioptrické brýle sice zastanou funkci módního doplňku, ale zdaleka ne každý je snese. Kontaktní čočky vám propůjčí pocit svobody a nebudou vás v ničem omezovat. Máte-li problémy se zrakem, rozhodně je nepodceňujte. Vždyť právě tímto smyslem člověk vnímá až 4/5 podnětů z okolí. Ale co by vás mělo přimět k nošení kontaktních čoček? Důvodů je hned několik...

Moderní look

Existuje dvě skupiny lidí. Příznivci a odpůrci dioptrických brýlí. Pokud jste již dioptrické brýle nosila a máte jich plné zuby, v podstatě vám ani jiná možnost nezbývá. Velkou výhodou čoček je, že získáte zpět svůj přirozený vzhled. Už žádné obroučky, které zakryjí polovinu vašeho obličeje, a navíc zkreslí skutečnou velikost vašich očí. Alternativu představují barevné kontaktní čočky, které nabízí jedinečnou možnost změny barvy očí. Pro příznivce extravagance jsou jako stvořené crazy kontaktní čočky.

Absolutní svoboda

Holdujete aktivnímu životní stylu? V tom případě si čočky okamžitě zamilujete. Již nikdy více nezažijete nepříjemný pocit, kdy vám obroučky neustále kloužou z nosu a brýle vás nebudou tlačit svou vahou. Díky čočkám získáte perfektní zaostření v každé situaci, a to i za špatných světelných podmínek. Nestane se vám, že se obraz zkreslí nebo zamlží – okolí budete moct pozorovat bez omezení přímo i periferně.

Nasazování není složité ani časově náročné

Máte snad strach z každodenního nasazování? Aplikace čoček je snadná a rychle si na ni zvyknete. Zvládají to miliony dalších lidí, tak proč byste to neměla zvládnout vy? Po kvalitních kontaktních čočkách se můžete poohlédnout ve specializovaném e-shopu kup-cocky.cz!

Publikováno: 04. 01. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: proč nosit kontaktní čočky