Proč se v době těhotenství a kojení neobejdete bez mateřské podprsenky?

A je to tady, tester ukázal dvě čárky, což znamená jediné – vaše rodina se zanedlouho rozroste o dalšího člena. Nyní o sebe budete muset dbát dvakrát tak pečlivě jako doposud, protože ve vašem bříšku bude po následujících devět měsíců růst miminko. A chcete-li, aby byl průběh těhotenství i následujícího mateřství poklidný, budete se muset postarat o to, abyste měla dostatek pohodlí. Neobejdete se bez speciálního prádla, které vás nebude tlačit a především bez mateřské neboli kojící podprsenky. Výběr neberte na lehkou váhu – vhodně zvolená podprsenka vám může ušetřit spoustu starostí.

Vaše tělo se bude měnit a vy musíte změnám vstříc

Možná si myslíte, že je nákup speciálního těhotenského prádla zbytečný a že se bez mateřské podprsenky obejdete, ale běžné prádlo vám neposkytne tolik komfortu. V průběhu těhotenství projde váš organismus celou řadou změn, které budou patrné i navenek. Jednou z nich je i zvětšení poprsí, které zároveň bude také mnohem citlivější. A právě tehdy si uvědomíte, že investice do mateřské podprsenky byla tou nejlepší volbou, kterou jste mohla učinit.

Výhody mateřské podprsenky oproti klasické podprsence

Mateřská podprsenka má široká a pohodlná ramínka, která neřežou do zad. Obvykle se vyrábí i bez kostic, aby netlačily, ale zároveň jsou dostatečně vyztužené a postarají se o dokonalý tvar prsou. Důmyslnější mateřské podprsenky lze navíc zvětšit o jednu velikost, což oceníte v momentě, kdy se vám poprsí náhle zvětší. Velmi praktické jsou modely, u kterých lze odepnout jednotlivé košíčky, což výrazně usnadní přístup k prsu. Podobné vlastnosti mají také kojící noční košile, které zastanou funkci podprsenky a topu.

I mateřské podpresenky jsou sexy

Pokud se děsíte toho, že v mateřské podprsence nebudete atraktivní, nepropadejte panice. Výrobci jsou si dobře vědomi toho, že ženy chtějí vypadat dobře i v průběhu těhotenství a kojení a proto se mateřské podprsenky na první pohled příliš neliší od běžného prádla. I vy budete moct nosit krajky a svůdné barvy a speciální zajistí, aby vaše prsa vypadala perfekně. Tip za závěr: široký výběr kvalitního spodního prádla pro maminky najdete na www.materske-podprsenky.cz. Nechybí ani zmíněné noční košile na kojení či těhotenské pásy. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nebojte se zeptat ochotného prodejce.