Postavte si domácí wellness a zažívejte nirvánu každý den!

Milujete wellness, ale nemáte tolik času, abyste mohla několikrát do týdne dojíždět do nejbližšího wellness centra? Pokud navíc v blízkém okolí žádné nemáte, pak je častější návštěva nereálná. Nevadí – můžete si postavit vlastní relaxační zónu přímo u vás doma. Nebudete jediná, protože domácí wellness je v posledních letech neuvěřitelně populární. Domácí wellness nabízí množství podstatných výhod. Získáte absolutní klid a soukromí – nikdo vás nebude rušit a nebudete se muset o saunu či vířivku s nikým dělit. Vaše relaxační zóna bude otevřená non-stop, vždy jen pár kroků a nezaplatíte ani korunu za vstupné. Jednotlivé wellness prvky navíc zvýší estetickou i tržní hodnotu domu.

Co by nemělo ve vašem domácím wellness chybět?

A teď to nejdůležitější. Domácí wellness je obecný pojem – může se jednat o kombinaci vířivky a sauny, ale samozřejmě i o jiné prvky. Budoucí podoba závisí na vašich požadavcích a finančních možnostech.

1.) Whirlpool

Whirlpooly neboli vířivky jsou základním kamenem domácího wellness. Hydromasáž, aromaterapie a další formy relaxace jsou neuvěřitelně příjemné. K nejlepším značkám patří americké Jacuzzi.

2.) Finská sauna

Jaká by to byla domácí wellness, kdyby v ní chyběla finská sauna? Je populární napříč celým světem, protože se v ní skvěle relaxuje, posiluje imunita a odplavují škodliviny.

3.) Ochlazovna

Chcete umocnit efektivitu vaší sauny? Pak nesmíte zapomenout na pořádné ochlazení. Zda se rozhodnete mezi vědrem na vodu a ochlazovnou s tzv. atraktivní sprchou, je na vás.

4.) Infrasauna

Nemáte-li příliš místa nazbyt, vyřešte problém prostřednictvím infrasauny. Kabina je malá a nezabere více prostoru, než je nezbytně nutné.

5.) Vnitřní nebo venkovní bazén

Výstavba bazénu bývá nákladnější, ale stojí za to. Ať už si nakonec vyberete vnitřní nebo venkovní variantu, nebudete litovat. Zaplavat si ve vlastním je vždycky lepší, než se těsnat na koupališti. Možností je mnohem více, ale než vybudujete základ, chvíli to potrvá. Pomůže vám Albixon a.s. - specialista na bazény, vířivky a sauny.

Publikováno: 22. 09. 2016

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: domácí wellness