Krásné vlasy, nehty a kůže díky doplňku stravy Biosil Plus

Nejen v chladných dnech roku dostávají vlasy, nehty a pokožka pěkně zabrat. V zimě musí odolávat mrazu, silnému větru a padajícímu sněhu, v létě jí nedělají dobře žhavé paprsky slunce ani slaná voda v moři. Pokud prahneme po nádherných a zdravých vlasech, nestačí jen správný šampón a pravidelná úprava. Dámy, které touží po pevných nehtech, a hladké kůži by se neměly spoléhat jen na péči kosmetických salónů.

Jak na to?

Určitě už jste slyšeli o tom, že by se měl člověk o sebe začít starat zevnitř. To lze zařídit pomocí doplňků stravy. Skvělým tipem je Biosil Plus. Je složen z biotinu, kyseliny pantotenové, zinku a oxidu křemičitého. Povíme si o obsahu účinného doplňku stravy více a začneme od biotinu, který je známý také pod označením vitamín H. Patří do skupiny vitagenů. Tyto látky jsou pro lidské tělo potřebné jako zdroje energie a stavební materiál. Pokud trpíte jeho nedostatkem, může se to projevit šupinatěním kůže a šedivěním, spavostí a častým onemocněním. V potravinách se vyskytuje v žloutcích, mléce, kvasnicích, játrech či ledvinách. Biosil slouží k udržení harmonického stavu pokožky, vlasů, sliznic, činnosti nervové soustavy, psychické činnosti. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Zinek podporuje funkce imunitního systému

Další prvek obsažený v Biosilu Plus je zinek. Pomáhá udržet pěknou pokožku, pevné kosti, zdravé vlasy, nehty i zrak. Zinek ochraňuje buňky před oxidativním stresem a přispívá ke správnému metabolismu vitamínu A. Kyselina pantotenová umí zlepšit kvalitu kůže, nehtů i vlasů. Vyskytuje se také v mléce, žloutku, játrech a ledvinách i sušených pivovarských kvasnicích. Péče o vlasy, nehty a kůži není žádná legrace. Nikdo nestojí o šupinatou pokožku a šedivé řídké vlasy! Biosil Plus je doplněk stravy, který obsahuje cenné látky. Můžete si ho pořídit v e-shopu Gigalékárna.cz.

Publikováno: 02. 03. 2018

Kategorie: Zdraví | Zdraví

Autor: Adam

Tagy: biosil plus zkušenosti | biosil recenze