Online hry děti nejen zabaví, ale také něco naučí

Léto je sice v plném proudu, ale to neznamená, že můžeme všeho nechat a vyrazit s dětmi na celý den ven. Domácí práce se samy neudělají a oběd se sám neuvaří a tak nám nezbývá, než pro ratolesti vymyslet nějakou aktivitu, která je alespoň na chvíli zabaví do té míry, že zapomenou zlobit. Způsobů, jak upoutat dětskou pozornost je poměrně dost, ale každý správný rodič ví, že mnohahodinové sledování televize není zrovna kreativní. Mnohem lepší jsou počítačové hry!

Počítačové hry nejsou nebezpečné

Zapomeňte na chvíli na to, co vám o počítačových hrách snaží vsugerovat média. Elektronická zábava není jen o násilí, ale naopak u dětí rozvíjí logické myšlení, postřeh, ale i jemnou motoriku. A v neposlední řadě je zabaví a to natolik, že stihnete uklidit, navařit a ještě si přečíst časopis, na který se těšíte několik týdnů.

Nic neinstalujte a rovnou hrajte

Pokud se v počítačových hrách nevyznáte a děsíte se náročné instalace, máme pro vás řešení. Vyzkoušejte herní web Hraj.to, na kterém najdete ty nejlepší hry zdarma. Jsou rozděleny do kategorií podle žánru a žádnou z nich nebudete muset instalovat. Hry online totiž spustíte rovnou v internetovém prohlížeči.

Hry kluky, holky i ty nejmenší

Máte-li doma školáka, určitě si hru vybere sám. Na Hraj.to však nechybí ani hry pro nejmenší, které jsou vhodné i pro malé děti, které s počítačem nemají žádné zkušenosti. Registrovaní hráči si mohou navzájem posílat zprávy a vyměňovat si herní zážitky. Nemusíte se proto bát, že by se vaše děti kvůli hraní izolovali od ostatních. Na Hraj.to naopak najdou nové kamarády. Sourozenci si zase zamilují hry pro dva, které si mohou zahrát proti sobě.

Hraj.to je opravdu povedený web, který ocení děti i rodiče a rozhodně stojí za to ho vyzkoušet!

Publikováno: 06. 07. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: hry online | hry pro děti | hry pro nejmenší | hry zdarma | online hry