Proměňte strop dětského pokoje v zářivou galaxii

Chystáte se svým dětem vymalovat pokoj a přemýšlíte nad vhodnou výmalbou? Schválně se jich zeptejte, jak by se jim líbilo, kdyby jim nad hlavou poletovaly zářivé hvězdy, komety, planetky nebo třeba kosmické lodě z jejich oblíbených seriálů. Jsou nadšené a vy propadáte v zoufalství, protože nic podobného namalovat neumíte? Nebo jen netušíte, jak docílit toho, aby se strop ve tmě rozzářil? Nevadí, stačí, že to ví firma Hvězdné stropy.

Firma hvězdné stropy nabízí unikátní malby pro dětské pokoje (a samozřejmě i ostatní interiéry), které se provádí speciální luminiscenční barvou. Ve tmě nádherně svítí a vykouzlí na stropě či stěnách unikátní obrazce, které mají pozitivní vliv na dětskou psychiku. Mezi nejčastější malby na zdi patří vesmírné motivy, ale na základě individuálních požadavků je možné namalovat prakticky cokoliv. Mohou to být pyramidy, panoráma velkoměsta nebo siluety postav – záleží jen na vás, respektive na vašich dětech.

Hvězdné stropyMalování dětských pokojů nezabere více než několik hodin, tedy kratší dobu, než vaše děti stráví ve škole nebo školce. A až se večer setmí, bude je na stěnách čekat úžasná galaxie, díky které už nebudou mít strach ze tmy a bude se jim mnohem lépe usínat. Barvy jsou zcela bezpečné a neobsahují žádné toxické látky či fosfor. Obrazce dne absorbují světlo, které později vydávají a není je třeba jakkoliv napájet elektřinou. Další předností je i technika výmalby, která probíhá bez jakéhokoliv stříkání nebo kapání. Není tedy nutné cokoliv stěhovat nebo přikrývat, jako v případě běžného malování.

Firma Hvězdné stropy se originální výmalbou zabývá mnoho let a patří k nejdéle fungujícím svého druhu. Způsobů, jak vymalovat dětský pokoj, nabízí hned několik:

  • během dne je strop bílý a malba se na něm objeví v noci
  • malba je vidět i přes den (letní obloha) a v noci se promění v galaxii
  • malba je vidět pouze přes den a v noci zcela zmizí

Pokud stále váháte nad motivem, podívejte se na fotogalerii na webu hvezdne-stropy.cz, kde je pro dětské pokoje inspirace dostatek. A abychom nezapomněli, až děti odrostou a galaxie jim nebude připadat „cool“, jednoduše ji přemalujete jakoukoliv krycí barvou.