Kde brát inspiraci na rodinné výlety? Víme, kde jsou tisíce tipů na jednom místě !

Nemůžete se dočkat, až zase s dětmi vyrazíte někam na výlet? Potíž je v tom, že se vám nechce cestovat déle než hodinku a v okolí svého bydliště již důvěrně znáte všechna atraktivní místa. Jak z toho ven? Vsaďte se, že turistických cílů máte kolem sebe mnohem více, než si myslíte. Tipy najdete na portálu tipykamnavylet.cz. V čem je tento projekt jedinečný a proč se ho vyplatí sledovat?

Komunita nadšenců tvoří obrovský soubor výletů

Zmíněný web je na českém internetu ojedinělý. Většina magazínů a cestovatelských portálů totiž nenabízí tolik autentických tipů na výlety, ale spíše obecné články s plytkými informacemi. Hnacím motorem projektu je komunita vášnivých cestovatelů. Ti se sami podílejí na tvorbě obsahu a přidávají články postavené na vlastních zkušenostech. Dozvíte se z nich věci, které v cestovatelských brožurkách rozhodně nenajdete. Nezáleží na tom, zda chcete vyrazit na výlet přes půl republiky, nebo jen v blízkosti svého bydliště. Roli nehraje ani to, jestli vás zajímají spíše pamětihodnosti, nebo příroda. Ve více než 2500 tipech, jejichž množství neustále přibývá, rozhodně najdete vše, co potřebujete.

Přidejte se k cestovatelům a sdílejte své zážitky

Máte co říct ostatním? Třeba znáte místa, na která ostatní zapomněli. Prozraďte jim kam na výlet - podělte se s nimi o své zážitky a zkušenosti, rozšiřte portál po obsahové stránce a vydělejte si. Když budete hodně aktivní, pak se vám psaní článků určitě vyplatí a našetříte si dost na další výlet.

Co je dobré vědět?

Nenechte si ujít nejnovější tipy na výlety a přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Zároveň doporučujeme sledovat facebookovou stránku, na které se objevují aktuální informace. Nedílnou součástí webu tipykamnavylet.cz je také praktická mapa. Ale teď už se nezdržujte a najděte si způsob kudy z nudy. A nezapomeňte s sebou vzít své nejbližší, nikdo přece nechce sedět doma, když je venku tak krásně!

Publikováno: 02. 06. 2018

Kategorie: Bydlení | Lifestyle

Autor: Adam

Tagy: kudy z nudy | tipy na výlety