Nezanedbávejte péči o sebe, vyzkoušejte wellness program!

Život je často velmi náročný. V práci je to hektické a doma si odpočinout nemůžete, přichází vaření, úklid a péče o manžela a děti. Péči si ovšem zasloužíte i vy! Nezapomínejte na sebe. Alespoň čas od času si dopřejte od domácích povinností volno. Odpočiňte si s kamarádkami na nákupech nebo třeba nějakým wellness programem.

Co je wellness?

Wellness je poměrně široký pojem, zahrnuje různé relaxační a sportovní činnosti, může se jednat např. o fitness nebo třeba masáže či saunu. Společným znakem je, že všechny wellness programy přispívají vašemu zdraví – ať už fyzickému či psychickému. Pravidelným cvičením si zlepšíte kondici, sauna posílí imunitu, masáž či vířivka vám pomůže uvolnit mysl a snadněji čelit každodenním nástrahám. Pokud ještě wellness nemá ve vašem životě místo, zkuste mu ho najít, rozhodně vám prospěje.  

Relaxujte s masáží

Masáže jsou velmi oblíbené jak u žen, tak i u mužů. Existuje mnoho různých druhů masáží. Kromě masáží nabízejí salóny také například shiatsu masáž pracující s reflexními body, aroma masáž s éterickými oleji, medovou masáž, baňkování a mnoho dalších. Vybrat si přirozeně můžete podle části těla, kterou potřebujete uvolnit.

Kam na masáž nohou v Praze?

Masáž nohou je velmi oblíbená. Pomáhá uvolnit jak celé tělo, tak mysl, navozuje celkovou pohodu. Správně prováděná pravidelná masáž nohou dokonce dokáže pomalu odstraňovat symptomy i příčiny různých onemocnění. Skvělou volbou je masáž nohou Praha v Satori Spa, luxusním wellness centru v srdci Karlína. Uklidňujícím dojmem působí už samotné prostředí tohoto centra. Budete se v něm cítit prostě dobře. Praha masáž nohou je záležitost, kterou musíte vyzkoušet. Kromě ní však můžete v Satori Spa absolvovat také další druhy masáží - relaxační, Breussovu či lávovými kameny. V Satori Spa si na své přijdou fanoušci saun, navštívit mohou jak suchou, tak parní. Nejlepší odpočinek si pak užijete v jacuzzi, relaxační masážní vaně.

Publikováno: 21. 06. 2019

Kategorie: Zdraví | Wellness a krása

Autor: Adam