Šicí stroje Merrylock: Mimořádně kvalitní a nabité skvělými funkcemi

Žena v domácnosti se bez šicího stroje neobejde. Patříte mezi ně i vy? V tom případě to znáte na vlastní kůži. Neustále je zapotřebí něco našít, přešít, přišít nebo dokonce ušít. Jenomže co si počít, když se váš dlouholetý pomocník odporoučí do věčných lovišť? Žádný šicí stroj nevydrží věčně a tím spíš, pokud jste si ve snaze ušetřit vybrala nekvalitní model od neznámého výrobce. Nu což, napříště budete chytřejší a poohlédnete se po něčem lepším. Překvapí vás, že perfektní přístroje nemusí stát „majlant“. Skvělým příkladem jsou šicí stroje Merrylock, které jsou u nás v posledních letech stále oblíbenější.

Šicí stroje Merrylock vyrábí taiwanská firma Tsang Yu Industrial a pokud jste i nich již slyšela, zřejmě to bylo v souvislosti s overlocky, coverlocky nebo jejich kombinacemi. Výrobky se vyznačují kvalitním dílenským zpracováním a robustností, která je garancí dlouhé životnosti. To však není jediný důvod, proč byste měla volit právě tuto značku. Tím dalším je množství inovací a funkcí, které u většiny ostatních šicích strojů nenajdete.

Za zmínku stojí například velká šicí plocha a volné rameno u modelů MK4030 a MK4050, které byly až donedávna výsadou overlocků. Další „vychytávkou“ je moderní LED osvětlení, a to dokonce i plochy, kde se navlékají nitě do chapačů. Některé modely disponují automatickým nastavením napětí niti a její jemné doladění pomocí páčky.

merrylock

Potřebujete-li šicí stroj jako stvořený pro tvorbu kreativních ozdob, doporučujeme punchingový stroj SP1100. Nepotřebuje pro šití žádné nitě a zatkávání probíhá pomocí pěti speciálních jehel s háčky, které zapichují vlnu (rouno) do požadovaného materiálu.

sici-stroje-merrylock

Podobně bychom mohli pokračovat i u všech dalších modelů. Šicí stroje Merrylock jsou zkrátka nabité špičkovými funkcemi, díky kterým vám půjde šití od ruky jako nikdy předtím. Uděláte si radost a pořídíte si taky jeden?

Publikováno: 24. 01. 2015

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: šicí stroje merrylock