Když 2 přístroje zvládnou 8 funkcí

Chcete být krásná a vitální? Pak se budete muset přestěhovat do prostředí, ve kterém nebudete čelit negativním vlivům prostředí. Špinavý vzduch, stres, ostré sluneční paprsky… to je jen základní výčet faktorů, které vám berou zdraví a krásný vzhled. Jak tomu zabránit? Můžete navštěvovat kosmetické salony, utrácet v nich nemalé částky a trávit spoustu času mimo domov. Anebo si pořiďte multifunkční kosmetické přístroje značky Nexon. Jsou cenově dostupné, manipulace s nimi je velmi snadná a kombinují funkce několika přístrojů v jednom.

S přístrojem Nexon Beauty 5v1 je péče o pokožku snadná

Péče o pokožku je naprostý základ. Právě ta totiž trpí zdaleka nejvíce, takže byste se ji měla náležitě věnovat. Nexon Beauty 5v1 změní vaše každodenní martyrium na příjemnou záležitost. Ve finále dosáhnete skvělých výsledků. Díky 5 vyměnitelným hlavicím získáte stejný počet přístrojů v jednom. V žádném případě přitom nejde o nefunkční náhražky, ale o plnohodnotné pomocníky. Epilátor na obličej citlivě odstraní chloupky, a to i ty nejjemnější o délce od 0,005 cm. Další hlavice zvládá hloubkovou masáž obličeje, která prokrvuje pokožku a tím zlepšuje její kondici. Třetí hlavice slouží jako dámský holící strojek (i pro problematické partie) a pomocí čtvrté zbavíte pleť nečistot. Poslední hlavice nahrazuje brusu na paty. Brusný váleček umí rotovat v rozsahu 360°! nexon-beauty-5v1

Pěstěných nehtů dosáhnete s Nexon Nail 3v1

Ženy často podceňují úpravu nehtů a zbytečně si tím ubírají na celkové kráse. Pravdou je, že právě nehty o vás leccos vypoví, takže byste je rozhodně neměla zanedbávat. S přístrojem Nexon Nail 3v1 je péče o nehty snadná a rychlá, protože kombinuje tyto přístroje - elektrický pilník na nehty, leštičku a brusku. Pilníkem dosáhnete požadovaného tvaru, leštičkou hladkého povrchu a bruska na nehty ve finále odstraní nerovnosti. nexon-nail-3v1 Tip na nákup: Oba přístroje nabízí online drogerie Xantea.cz. Ve virtuálních regálech najdete spoustu špičkového zboží a mimo jiné i oblíbenou kosmetiku z Anglie. Při nákupu nad 1500 neplatíte poštovné a zboží si můžete vyzvednou na více než 130 odběrných místech.

Publikováno: 02. 09. 2016

Kategorie: Zdraví | Wellness a krása

Autor: Adam