Cukrářkou snadno a rychle. Aneb kde seženete veškeré potřeby?

Rozhodla jste se, že potěšíte mlsné jazýčky svých dětí (a mimo jiné i ten svůj a partnerův) a upečete jim něco „dobrého na zub“? Bábovka, dortík, domácí čokoláda nebo třeba zmrzlina – pochoutek, které můžete v kuchyni připravit, je nespočet a záleží pouze na vaší zručnosti. A samozřejmě řadě také na vybavení, které naštěstí můžete kdykoliv doplnit. Zavítali jsme k zavedenému prodejci na www.vsenavareni.cz a trochu se v daném sortimentu porozhlédli. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti!

Cukrářské potřeby od A do Z

V e-shopu seženete klasické i méně běžné cukrářské potřeby. Formy na dorty všeho druhu, formičky na cukroví, vykrajovátka, zdobítka, formičky a košíčky na muffiny, ale i sety na výrobu domácích lízátek – tu budou děti koukat, až jim vykouzlíte úžasné lízátko, které v žádném obchodě či stánku neseženou. A jistě nepohrdnou ani domácí čokoládou nebo sladkostí z marcipánu a fondánu. forma-na-lizatka Všechny maminky bohužel nemají čas na to, aby ho trávily pečením cukrovinek. Patříte-li do této skupiny i vy, mohla by se vám hodit alespoň silikonová forma na bábovku. Silikon odolá do 220 °C a součástí formy je praktické vyztužené madlo s protiskluzovým povrchem. Se silikonovou formou upečete krásnou a chutnou bábovku bez zbytečného zdržování!

Máte na čem vážit suroviny?

Nedílnou součástí nabídky jsou také stolní a závěsné kuchyňské váhy. Vyberte si klasický, netradiční nebo moderní tvar a připravujte pokrmy s dostatečnou přesností. S digitální váhou se vám nestane, že při vaření či pečení „přestřelíte“ a přidáte špatné množství dané suroviny. Tip: Sypké suroviny snadno zvážíte v praktické váze s plastovým základem a nerezovou vážící mísou. vaha-bowl

A když už budete nakupovat...

U výše zmíněného prodejce si přijde na své amatér i profesionál. Ať už patříte do té či oné skupiny, budou se vám hodit špičkové kuchyňské nože a možná i nádobí ze smaltu – léty prověřené klasika, která se opět vrací na výsluní. Díky novým technologiím má smaltované nádobí ještě lepší vlastnosti než kdysi.