Na detoxikaci organismu není nikdy pozdě. Ale jak začít?

Všichni musíme čelit mnoha negativním vlivům prostředí, kvůli kterých je náš organismus stále na pozoru. To, jak se cítíme, samozřejmě ovlivňuje i náš životní styl. Kouření, nadměrná konzumace alkoholu, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu... to je jen hrstka zlozvyků, kterými si ubíráme na vitalitě. Co s tím? Váš organismus potřebuje detoxikaci!

Snažte se žít lépe, vaše tělo vám poděkuje

V prvé řadě se zamyslete nad všemi výše zmíněnými neduhy. Je náročné zvládat každodenní stres a zároveň si upřít to, co máme rádi (byť to není zdravé). Pokud vám však na svém zdraví záleží, pokuste se své návyky změnit alespoň z části. Omezte kouření, začleňte do svého jídelníčku zdravější stravu, začněte se více hýbat a... pravidelně užívejte zelený ječmen nebo řasu chlorella. Ještě jste o nich neslyšeli? Jde o tzv. zelené potraviny, které v posledních letech zažívají obrovský boom napříč celým světem.

"Zázračné" zelené potraviny Chlorella a zelený ječmen

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, kterou konzumovali již naši předkové. Je obrovským zdrojem bílkovin, minerálů a vitamínů a v orientální kuchyni se ve velkém užívá dodnes. V období mezi světovými válkami, kdy došlo k výraznému rozmachu technologií a vědy, se řasa chlorella stala předmětem zkoumání. Odborníci objevili silné detoxikační, výživné a regenerační účinky. Dnes je řasa pěstována v umělých podmínkách a rozhodnete-li se ji pravidelně užívat, dejte si výběru konkrétního produktu záležet. Na kvalitu Chlorelly mají vliv podmínky, ve kterých je pěstována. Optimální způsob kultivace je heterotrofní pěstování, v rámci kterého nedochází k dezintegraci buněčné stěny. Výsledkem je perfektně stravitelný produkt, který lidský organismus dokáže plně využít. Detoxikaci organismu dokáže zajistit také zmíněný zelený ječmen a i v jeho případě kvalita produktu závisí na způsobu zpracování. Vyžadujte sušenou šťávu, která se získává sušením při nízkých teplotách. U tohoto ječmene jsou zachovány veškeré živiny, typická vůně a krásná zelená barva. Sušená šťáva je nesrovnatelně kvalitnější než sušené listy a extrakty. _vyr_15jacmen-a-chlorella-zelena-dvojka Je třeba si uvědomit, že zelený ječmen a Chlorella nejsou léky, ale doplňky stravy, které obsahují obrovské spektrum živin, vitamínů a minerálů. Napomáhají k lepšímu fungování organismu, rychlejšímu odbourávání toxinů a posilují imunitní systém. Jednoduše řečeno – zkvalitňují náš život.

Kde seženete kvalitní produkty?

Špičkové produkty (jak Chlorellu, tak zelený ječmen) můžete zakoupit na www.zelenyzivot.sk. Prodejce nabízí zelené potraviny nejvyšší kvality. Způsob kultivace odpovídá nejpřísnějším standardům a vy se tak můžete spolehnout, že za své peníze dostanete to nejlepší.

Publikováno: 26. 09. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: chlorella | zelený ječmen