Na co si dát pozor při výběru vířivé vany?

Spousta věcí, které jsme ještě relativně nedávno považovali za luxus, dnes užíváme docela běžně. To samé platí i o hydromasážních vanách, které jsou mnohem dostupnější než v době, kdy si u nás teprve získávaly první zákazníky. Jistě, kvalitní vířivá vana není levnou záležitostí, ale přesto se whirlpoolky objevují ve stále větším množství domácností. Důvod je prostý – důmyslný systém trysek je opravdu efektivní a kdo jednou relaxační masáž vyzkouší, naprosto podlehne jejímu kouzlu. A jak jste na tom vy? Pokud si pohráváte s myšlenkou, že si vířivku pořídíte, neberte její výběr na lehkou váhu.

Pozor na levné a nekvalitní plagiáty!

Známe pořekadlo „nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci“ platí i o vířivých vanách. I na našem trhu se objevilo bezpočet modelů, které jakoby z oka vypadly svým dražším konkurentům, ale ve skutečnosti jejich kvality v žádném případě nedosahují. Plagiáty, které pochází z dílen neznámých výrobců, vám mohou přidělat spoustu starostí. Díly se poměrně rychle opotřebují a případný servis většinou představuje nepřekonatelný problém. V takovém případě neušetříte, ale naopak vyhodíte (a ne malou) částku oknem.

Vana musí plně vyhovovat vašim požadavkům

Předtím, než učiníte konečné rozhodnutí, důkladně zvažte, zda je vybraná vířivka splňuje to, co od ní čekáte. Položte si proto několik otázek jako:“je dostatečně velká?“, případně „není vzhledem k menším rozměrům koupelny příliš velká?“ U venkovních whirlpoolek tento problém samozřejmě řešit nebudete, ale o to víc se zaměřte na nadstandardní výbavu. Moderní hydromasážní vany lze zkombinovat s celou řadou prvků, které vaše dojmy z koupele maximálně umocní. Za zmínku stojí aromaterapie, možnost hudební reprodukce, ale také příjemné podsvícení nebo vodní hry. Nechcete-li při výběru vířivé vany šlápnout vedle, vsaďte na zařízení od špičkového výrobce Canadian Spa. U nás má sice oficiální zastoupení teprve od roku 2009, ale historie prvních modelů spadá již do roku 1991. Filosofií firmy je nabízet prvotřídní kvalitu, která se snoubí s moderními technologiemi a stylovým designem. Vířivky Canadian Spa najdete na www.canadian-spa.cz. Canadian Spa

Publikováno: 30. 09. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: canadian spa | vířivé vany | vířivka