Těhotenská podprsenka zajistí dokonalý tvar poprsí a chrání před tvorbou strií

Pozitivní těhotenský test je pro většinu žen impulsem k tomu, aby začaly okamžitě nakupovat výbavičku pro miminko. Fakt, že se nový člen rodiny narodí až za několik dlouhých měsíců, přece vůbec nehraje roli. Oblečením pro miminka ale nákupní mánie teprve začíná – s rostoucím bříškem je nezbytné obměnit také garderóbu samotné maminky. Úplé džíny střídají pohodlné těhotenské kalhoty a to samé platí i dalších svršcích, do kterých se těhulka nevejde. Obměnou by však mělo projít také spodní prádlo, konkrétně podprsenky. Pouhá změna velikosti ovšem nestačí - během těhotenství je důležitý nadstandardní komfort, který obyčejné prádlo neposkytne.

V průběhu těhotenství rostou mléčné žlázy a v prsou se ukládá voda. U žen, které měly poprsí větší již dříve, může dokonce v souvislosti s jejich dalším zvětšením dojít ke vzniku statických obtíží, především nepříjemného napětí v oblasti krční páteře, ramen, ale i celé horní části zad.

Efektivní řešení představují těhotenské podprsenky, které rostou společně s prsy. Jejich předností jsou jemné a přirozeně tvarované kostice, které zaručují pohodlné nošení i ženám s velmi citlivým poprsím, ale také prsní podpěra. Ta prsům poskytuje pevnou opěru a stará se o jejich dokonalý tvar. Košíčky jsou hebké a bezešvé a proto vhodné i pro citlivé bradavky. O odlehčení oblasti ramen a šíje se starají široká a měkce vypodložená ramínka a o udržení ideálního klima pokožky zase jemné prodyšné mikrovlákno.

Mezi další důvody, proč by měly těhotné ženy nosit speciální těhotenské podprsenky, je nejen pohodlné nošení, ale také zachování pevnosti postavy i po porodu. Těhotenské prádlo je navíc skvělou prevencí tvorby strií a celkové ochablosti poprsí.

A kde si lze těhotenské podprsenky pořídit? Mimo specializovaných kamenných obchodů si je můžete objednat také v e-shopu www.bilatara.cz. V sortimentu nechybí ani mateřské prádlo, těhotenské plavky nebo těhotenské oblečení pro volný čas. Vše v prvotřídní kvalitě a za velmi příznivé ceny. Foto: www.bilatara.cz