Sex vás může bavit i po letech. Přečtěte si, jak si ho zpestřit!

Máte pocit, že to mezi vámi a vaším partnerem v posteli neklape tak, jako kdysi? Nedělejte si z toho hlavu, je to naprosto přirozený proces. Život totiž není jako filmová fikce, kde si milenci užívají vášnivého sexu i po letech. Respektive se to týká pouze hrstky vyvolených (za předpokladu, že si nevymýšlí) a většina párů se naopak musí snažit o zpestření. Ale jak docílit toho, abyste se do ložnice zase těšila a neusínala s podivným pocitem odcizení – schoulená do klubíčka a otočená na druhou stranu?

Mluvte spolu o tom, co se vám líbí

Naprosto zásadní chybou je o sexu nemluvit. Žijeme v době, kdy milování není žádné tabu a rozhodně není dobrý nápad tajit před partnerem své touhy. Naopak byste se měla snažit o maximální otevřenost a sdílení svých nejtajnějších představ a přání. Překvapí vás, jak vás to nažhaví! Budete-li celý život předstírat, že vás baví jedna a ta samá poloha, zbytečně se připravíte o spoustu nádherných okamžiků a intenzivních vyvrcholení.

Nebojte se používat pomůcky

Sex je hra a při hraní se má člověk královský pobavit! Ale co si počít v případě, kdy vám dochází fantazie? Chopte se hraček pro dospělé a vaše postelové hrátky získají nový rozměr. Zda sáhnete po klasickém vibrátoru, dildu, nebo něčem méně tradičním, je na vás. V nepřeberném množství zajímavých pomůcek si rozhodně vyberete vy.

V sex shopu se nemusíte stydět

Že byste si ráda vyzkoušela venušiny kuličky, pořídila svému milovanému vakuovou pumpu, a navrch si dopřála slušivé erotické prádlo, ale nedokážete si představit, jak si daný sortiment vybíráte v sexshopu? Můžete přece nakupovat z pohodlí domova – naprosto anonymně a v úplné pohodě. Nákup byste měla podstoupit společně se svým mužem a užít si chvilku zrušení ještě předtím, než vám balíček s hračkami pro dospělé dorazí domů!

Publikováno: 05. 07. 2018

Kategorie: Lifestyle | Ostatní

Autor: Adam